شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 17:49 منتشر شده در مورخ: 1397/03/21 شناسه خبر: 1372867
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان؛
مردم آذربایجان‌شرقی یک میلیارد تومان برای اطعام نیازمندان اختصاص دادند/ رشد 78 درصدی حمایت مالی در ماه مبارک رمضان
مردم نیکوکار استان آذربایجان شرقی بیش از یک میلیارد تومان برای اطعام و افطاری مددجویان تحت حمایت در ماه رمضان کمک کردند که این کمک ها نسبت به سال گذشته 78 درصد رشد داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، بهروز شریف صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران ابراز داشت: مردم نیکوکار این استان بیش از یک میلیارد تومان برای اطعام و افطاری مددجویان تحت حمایت در ماه رمضان کمک کردند که این کمک‌‌ها نسبت به سال گذشته 78 درصد رشد داشته است.

وی با تقدیر از کمک خیران استان آذربایجان‌‌شرقی به نیازمندان در ماه رمضان، عنوان کرد: برنامه‌های کمیته امداد در ماه رمضان با هدف ترویج فرهنگ سنت حسنه الهی و همچنین کمک به رفع مشکلات نیازمندان برگزار شد.

معاون توسعه مشارکت‌‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌‌شرقی با اشاره به اینکه اکنون 9 هزار نفر از ایتام و فرزندان محسنین حامی ندارند، تاکید داشت: از مردم و خیران استان آذربایجان شرقی می‌‌خواهیم با ثبت نام در طرح اکرام و محسنین حمایت از این ایتام و فرزندان نیازمند را بر عهده بگیرند.

شریف با اعلام اینکه پایگاه‌های این نهاد در استان آماده دریافت زکات فطره مردم در عید فطر هستند، خاطرنشان ساخت: زکات فطره جمع‌آوری‌شده برای تامین معیشت، رفع سوءتغذیه کودکان، کمک‌هزینه تحصیلی، درمان، جهیزیه و مسکن نیازمندان هزینه می‌شود.

وی در پایان با اشاره به رویکرد این نهاد برای بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی در دریافت کمک‌های مردمی، اظهار کرد: مردم نیکوکار این استان برای سهولت در پرداخت زکات فطره و سایر کمک‌‌های خود به نیازمندان می‌‌توانند از کد آنی پرداخت #041*8877* استفاده کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1372867
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی