شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:12 منتشر شده در مورخ: 1397/03/22 شناسه خبر: 1372981
باهدف ترویج و تبلیغ مفاهیم قرآنی؛
اجرای طرح ضیافت الهی در 8بقعه سیستان و بلوچستان/فعالیت 60مبلغ در بزرگترین استان کشور
معاون فرهنگی واجتماعی اداره کل اوقاف وامور خیریه سیستان وبلوچستان گفت: در ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در هشت بقعه استان در حال اجرا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن اشرفیان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: طرح ضیافت الهی در۸بقعه استان پهناور سیستان و بلوچستان باهدف ترویج و تبلیغ مفاهیم قرآنی،نشرمعارف دینی و تقویت اعتقادات مردم از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده و هم اکنون نیز در حال اجرا است.

وی ادامه داد: در قالب طرح ضیافت الهی باحضور۵۵مبلغ اعزامی از قم و۵مبلغ بومی، به اجرای برنامه های همچون سخنرانی،تفسیر قرآن کریم،بیان احکام،نشرمعارف دینی، نمازجماعت،برپایی پرسش وپاسخ،خیمه های معرفت و غیره پرداخته اند و این فعالیت ها تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.
وی بیان کرد: از ویژه برنامه های این طرح، برگزاری مراسمی با عنوان «خدیجه مادر امت» که همزمان با رحلت حضرت خدیجه و ولادت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت(ع) می باشد که همزمان، مراسم طرح مودت جهت ترویج احسان و نیکوکاری بامشارکت آحاد مردم وافطاری ساده در بقاع برگزار شده و به طور ویژه به اجرای برنامه های شب های قدر پرداخته شده است.

انتهای پیام//
http://dana.ir/1372981
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی