شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1397/03/22 شناسه خبر: 1373079
به همت اداره کل ورزش و جوانان و هییت ورزش های رزمی کهگیلویه وبویراحمد صورت گرفت؛
توزیع بسته های غذایی بین قشر زحمت کش پاکبانان و رفتگران شهر یاسوج به روایت تصاویر/اقدامی پسندید در ماه ضیافت الهی
به همت اداره کل ورزش و جوانان و هییت ورزش های رزمی استان و باحضور نماینده محترم ولی فقیه در استان در اقدامی پسندیده، ضیافت افطار و نذر بسته های غذایی بین قشر زحمت کش پاکبانان و رفتگران شهر یاسوج صورت گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بویرخبر؛ شامگاه دوشنبه مصادف با بیست وششمین روز از ماه مبارک رمضان، به همت اداره کل ورزش و جوانان و هییت ورزش های رزمی استان ضیافت افطار و نذر بسته های غذایی به قشر زحمت کش پاکبانان و رفتگران شهر یاسوج صورت گرفت.

این برنامه معنوی با حضور حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده محترم ولی فقیه در استان، سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان، اسماعیل رحیمی مدیر ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و سید مسلم حسینیان رئیس هییت ورزش های رزمی استان و تعداد زیادی از قهرمانان ورزشی و رزمی استان در حسینیه  شهدای شهرداری واقع در آبشار یاسوج برگزار شد.

مسلم حسینیان رئیس هیئت ورزشهای رزمی استان در این مراسم  از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان به ورزش های رزمی ابراز خرسندی کرد و گفت: موفقیت های کسب شده توسط ورزشکاران و  رزمی کاران استان به واسطه تلاش بی وقفه و حمایت و توجه مدیرکل ورزش وجوانان استان بوده است.

گفتنی است، این مراسم پس از اقامه نماز و سفره ی افطار و توزیع بسته های غذایی خشک بین قشر زحمتکش پاکبانان و نیروی خدماتی شهر یاسوج پایان یافت.

تصاویری از این مراسم در زیر آمده است:

انتهای پیام/

http://dana.ir/1373079
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی