شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 17:34 منتشر شده در مورخ: 1397/03/22 شناسه خبر: 1373134
پروازهای عتبات عالیات به زودی از فرودگاه همدان
مدیر فرودگاه همدان با اشاره به اینکه همانند سال گذشته پروازهای حج را در این ایام فرودگاه همدان خواهیم داشت، گفت: با رایزنی با سازمان حج و زیارت به زودی شاهد پروازهای عتبات عالیات در همدان خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سهراب کلوندی در گفتگو باخبرنگار نافع گفت: با سازمان حج و زیارت صحبت هایی صورت گرفت تا به زودی شاهد پروازهای عتبات عالیات در همدان باشیم و نیز برای استقبال مردم از پرواز همدان- تهران باید بر روی تبلیغات از طرف مسئولین و رسانه ها و نیز کاهش قیمت ها، کارهای عظیمی صورت بگیرد تا مردم راغب به استفاده از این پروازها گردند.

 

وی عنوان کرد: پرواز همدان- مشهد و برعکس،هر هفته سه شنبه ها و نیز پرواز همدان- تهران هر روز هفته بجز چهارشنبه و جمعه ها صورت می پزیرد، اما به دلیل استقبال پایین مردم همدان از سفر با هواپیما به تهران مسیر بلعکس این پرواز فعلا کنسل شد.

 

کلوندی ادامه داد: پروازهمدان- تهران  با بهترین هواپیمای  نوع ( ای تی آر) که جدید پ است انجام می شود و باتوجه به درصد پایین سانحه های هوایی نسبت به سانحه های جاده ای، این اطمینان را به مردم همدان می دهیم که با خیال راحت سوار بر هواپیما شده و از مزایای آن در سفر به تهران استفاده کنند.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه پروازها  توسط شرکت ایران ایر فعلا به همدان پروازهای  دیگری داده نخواهد شد، بیان کرد:تخصیص پرواز به شهرهای مختلف  فقط در صورت استقبال مردم لحاظ می شود که متاسفانه استقبال مردم همدان از پرواز همدان- تهران امیدوار کننده نبوده و سعی شد پیگیری های لازم در این خصوص به ایام بعد از ماه مبارک رمضان موکول گردد.

 

کلوندی در ادامه با اشاره به اینکه همانند سال گذشته پروازهای حج را در این ایام فرودگاه همدان خواهد داشت،عنوان کرد: با سازمان حج و زیارت صحبت هایی صورت گرفت تا به زودی شاهد پروازهای عتبات عالیات در همدان باشیم و نیز به منظوراستقبال مردم از پرواز همدان- تهران باید برروی تبلیغات از طرف مسئولین و رسانه ها و نیز کاهش قیمت ها، اقدامات عظیمی صورت گیرد تا مردم راغب به استفاده از این پروازها شوند. 

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1373134
ارسال نظر
نظرات