شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1397/03/23 شناسه خبر: 1373229
سرپرست استانداری کرمان مطرح کرد؛
در نظر گرفتن برنامه ریزی مناسب برای استفاده بهینه از آب و خاک
سرپرست استانداری کرمان گفت: در برنامه ریزی ها استفاده بهینه از آب وخاک به ازای هر متر مکعب مصرف آب بایستی در نظر گرفته شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  راه آرمان؛  فدایی سرپرست استانداری کرمان در نشست روسا و مدیران جهاد کشاوزی  ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی گفت:شروع کار من در چنین روزی در  جهاد سازندگی در سال 59 بوده است و من آن زمان به عنوان مسئول واحد راه سازی در جهاد سازندگی کوهبنان مشغول به کار بوده ام.

وی گفت: اگر بخواهیم همکاری بیشتری در بحث کشاورزی داشته باشیم باید از دانش و تجربه کارشناسان این سازمان استفاده کنیم و قطعا به راه حلهای موثر و خوب خواهیم رسیدو  قدمهای بهتری جهت حل مشکلات برداشته می شود.

سرپرست استانداری کرمان با بیان اینکه این کار خیلی سخت است ولی با تجربه و دانش موانع برداشته می شود افزود: امید داریم این جلسات مفید موثر و راه گشا باشند

 فدایی ضمن اعلام این مطلب که پیامبر(ص) می فرمایند کسی که  مسئولیت بخشی از امور مردم را برعهده بگیرد و مثل کارخودش دلسوزی نکند حتی بوی بهشت را از دور استشمام نمی کند ادامه داد: مردم توقع حل مشکلات و فراهم کردن رفاه نسبی را از مسئولین  دارند.

 وی با بیان اینکه تامین نیاز مردم امنیت غذایی جامعه، استان و یا حتی کشور به عهده جهاد کشاورزی می باشد بیان داشت:استفاده بهینه از آب وخاک به ازای هر متر مکعب مصرف اب بایستی در نظر گرفته شودو اقتصادی بودن محصول تولیدی به جز محصولات استراتژیک باید سایر محصولات ارزش اقتصادی سنجیده  و محصول با ارزش اقتصادی بالا کاشته شود.

وی خاطر نشان کرد: باید به عنصر زمان توجه بیشتری شود وتصمیماتی که میگیریم باید به زمان توجه خاصی شود.

انتهای پیام/م

http://dana.ir/1373229
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی