شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 17:47 منتشر شده در مورخ: 1397/03/22 شناسه خبر: 1373294
با تصویب لایحه در شورای شهر قزوین؛
سنگ مزار 120 شهید قزوین تعویض می‌شود
با تصویب لایحه شهرداری در شورای اسلامی شهر قزوین، یکصد و 20 سنگ مزار شهید در گلزار شهدای شهر قزوین تعویض می‌شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرج‌الله فصیحی‌رامندی عضو شورای اسلامی شهر قزوین در گفت‌وگو با  صبح قزوین اظهار کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از شهرداری قزوین درخواست مساعدت یک میلیارد و 200 میلیون ریال جهت تعویض یکصد و 20 سنگ مزار شهید در گلزار شهدای شهر قزوین کرده است. 


وی افزود: شهرداری قزوین براساس درخواست بنیاد، لایحه‌ای را به شورای اسلامی شهر قزوین ارایه کرد تا مورد بررسی قرار گیرد. 

عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: لایحه‌ی مساعدت شهرداری جهت تعویض سنگ مزار شهدا بعد از بررسی‌های لازم توسط اعضای شورای اسلامی قزوین مورد تصویب قرار گرفت. 

فصیحی‌رامندی با اشاره به اینکه سنگ‌های مزار شهدا یک بار ساماندهی شده‌اند، گفت: با توجه به گذشت زمان این سنگ‌ها به دلایل حوادث طبیعی تخریب و فرسوده شد‌ه‌اند. 

وی افزود: از سال‌های گذشته تعویض سنگ مزار شهدای شهر قزوین شروع شده و در سال جاری نیز شهرداری هزینه‌ی یکصد و 20 سنگ را پرداخت خواهد کرد. 

عضو شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه امروز ما هر چه داریم به برکت خون شهیدان است، گفت: تعویض سنگ مزار شهدای قزوین کمترین کاری‌ست که ما می‌توانیم در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره‌ی آنها انجام دهیم. 

گفتنی است؛ در گلزار شهدای شهر قزوین یک هزار و یکصد سنگ مزار شهید است که تاکنون تعویض برخی از سنگ‌ها انجام شده و همچنان نیز ادامه دارد. 
انتهای پیام/

http://dana.ir/1373294
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی