شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 10:51 منتشر شده در مورخ: 1397/03/23 شناسه خبر: 1373577
در جلسه انتخاب رئیس فدراسیون سوارکاری کشور،
کاندیدای خراسان شمالی ممنوع الورود شد/ غیادی: نه انصراف داده بودم و نه صلاحیتم رد شده بود
از حضور دکتر عبدالجلیل غیادی،کاندیدای ریاست فدراسیون سوارکاری، اهل خراسان شمالی در مجمع فدراسیون سوارکاری کشور ممانعت شد این در حالی است که نام وی به عنوان یکی از نامزدهای ریاست، اعلام شده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصر اترک، مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری در روز یکشنبه بیستم خرداد ماه ۹۷ در سالن همایش آکادمی کمیته ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد که در این انتخابات ۶کاندید از جمله

 ١_محمدعلی جاویدی برازنده

۲_غلامرضا جوادی

٣_محمود حیدری

۴_مسعود خلیلی

۵_علی محمد صفانیا

۶_عبدالجلیل غیادی

شرایط احراز پست ریاست فدراسیون سوارکاری کشور جهت شرکت در انتخابات را داشتند که به گفته دکتر عبدالجلیل غیادی از ورود وی به مجمع در دقایق آخر جلوگیری شد.

عبدالجلیل غیادی، فعال صنعت پرورش اسب اصیل ترکمن در خراسان شمالی و کاندیدای ریاست فدراسیون سوارکاری در گفتگو با عصر اترک گفت: هدف من از شرکت در انتخابات پست ریاست فدراسیون سوارکاری کشور دفاع از سوارکاران کشور است چرا که رشته سوارکاری کشور عقب افتاده است و در این میان اسب اصیل ترکمن در حوزه سوارکاری خیلی کمرنگ ظاهر شده است.

غیادی اظهار کرد:  می خواستم با شرکت در انتخابات و در صورت انتخاب شدنم قدم هایی برای سوارکاری کشور بردارم که متاسفانه در دقایق آخر زمان انتخابات مسئولان حراست اجازه حضور در انتخابات را به من ندادند .در حالی که من نه انصراف داده بودم و نه صلاحیتم رد شده بود.

کاندیدای ریاست فدراسیون سوارکاری در خصوص این که چرا نتوانست در مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری حاضر شود، افزود: من از کاندیداتوری ریاست فدراسیون سوارکاری انصراف نداده بودم و عدم صلاحیت هم نشده بودم. روز انتخابات که خواستم وارد مجمع شوم مسئولان حراست عنوان کردند که جلوی نام من درج شده که نمی‌توانم وارد مجمع شوم.

وی ادامه داد: وقتی این موضوع را از طریق دبیر مجمع پیگیری کردم وی گفت که این کار به دستور اسبقیان صورت گرفته است.

غیادی در پایان خاطرنشان کرد: زمانی که این اتفاق رخ داد به دبیر مجمع گفتم نامه‌ای به من بدهید که رسما در آن اعلام شود حق حضور در مجمع را ندارم فدراسیون نامه ای در این باره به من نداد .

این کاندیدای ریاست فدراسیون سوارکاری خواستار برگزاری دوباره ی انتخابات پست ریاست فدراسیون سوارکاری کشور شد و گفت :وقت و فرصت برای حضور به من داده نشده به همین دلیل خواستار برگزاری دوباره انتخابات هستم .

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1373577
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی