شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 17:44 منتشر شده در مورخ: 1397/03/24 شناسه خبر: 1373972
احاطه شهر یاسوج با دیوارهای کاغذی+تصاویر
عدم فرهنگ سازی درست از طرف نهاد های مربوطه و نبود قانون محکم و سخت گیرانه برای برخورد جدی با متخلفان و همچنین کمبود جایگاه های نصب پوستر از دلایل عمده چسباندن بی رویه پوسترهای تبلیغاتی بر در و دیوار شهر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس شهر یاسوج که در رشته  دل کوه های سر به فلک کشیده زاگرس بنا نهاد شده است و امروزه به پایتخت طبیعت ایران شهره است و سالانه پذیرایی بسیاری از هموطنان از سراسر ایران است این روز ها با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند باعث شده است این شهر زیبا در برخی از جنبه های شهری از چشم مسافران و حتی خود ساکنان آن آنچنان که باید و شاید زیبا به نظر نیاید .

 

متاسفانه فرهنگ غلط چسباندن پوست های تبلیغاتی ، انتخاباتی و... به در و دیوار شهر سال هاست که به فرهنگی غلط در میان ما ایرانی ها تبدیل شده است و اوج این فرهنگ غلط را می توان در  زمان تبلیغات انتخابات مشاهده کرد.

 
 

عدم فرهنگ سازی درست از طرف نهاد های مربوطه و نبود قانون محکم و سخت گیرانه برای برخورد جدی با متخلفان را می توان از دلایل مهم  در این موضوع عنوان کرد.

 
 

یکی دیگر از دلایلی که باعث به وجود آمدن این مشکل شده است، عدم وجود یا تعداد کم جایگاه های مخصوص چسپاندن پوستر در سطح شهر است که می توان با کمترین هزینه نسبت به نصب و راه اندازی این جایگاه ها اقدام کرد تا هم از به خطر افتادن جلوهای بصری شهری جلو گیری کرد و هم جلوی هزینه های پاک کردن این پوستر ها از دیوراهای سطح شهر را پایین آورد.

سایر تصاویر را در زیر می توانید مشاهده کنید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1373972
ارسال نظر
نظرات