شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1397/03/24 شناسه خبر: 1374112
با همکاری سپاه پاسداران، آستان قدس رضوی و کمیته امداد؛
توزیع بیش از 81 هزار پرس غذای گرم بین مددجویان شیعه و سنی/ استقرار 4207 پایگاه جمع آوری در روز عید فطر
قائم مقام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و ۲۰۷ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد استان در روز عید فطر برای کمک به تهیه جهیزیه، ساخت مسکن، هزینه های درمانی و آموزشی مددجویان و خانوارهای نیازمند مستقر می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وحید نجفی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص نحوه جمع آوری زکات فطریه مردم مسلمان و نیکوکار استان اظهار کرد: امسال براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی جمع آوری زکات فطریه توسط شورای زکات کشور که دبیرخانه آن کمیته امداد است انجام می شود.


وی گفت: باتوجه به برگزاری جلسات استانی مقرر شد که صرفا جمع آوری زکات فطره با آرم مخصوص دبیرخانه زکات این استان صورت پذیرد.


این مسئول  با اشاره اعلام میزان زکات فطره طبق دفتر نماینده ولی فقیه در استان افزود: سال جاری چهار هزار و ۲۰۷ پایگاه ثابت و سیار کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان در روز عید فطر برای کمک به تهیه جهیزیه، ساخت مسکن، هزینه های درمانی و آموزشی مددجویان و خانوارهای نیازمند مستقر می‌شود.


وی ضمن تقدیر و تشکر از مشارکت مردم نیکوکار استان در طرح اکرام و ایتام این نهاد در ایام ماه مبارک رمضان بیان کرد: براساس پیگیری‌های انجام شده با حامیان، مدیران دستگاه های اجرایی، نهادها، ارگان ها، موسسات خیریه، شرکت های تولیدی و خیران هزار و ۸۸۳ حامی جدید برای دو هزار و ۹۰۱ یتیم تحت حمایت این نهاد جذب شد.


قائم مقام کمیته امداد استان خاطر نشان کرد: با مشارکت مردم نیکوکار این استان در قالب طرح اطعام و افطاری دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی به نیازمندان این نهاد صورت گرفت.


این مسئول در ادامه با اشاره به توزیع دو هزار پرس غذای گرم با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آستان قدس رضوی و کمیته امداد این استان بین خانوارهای تحت حمایت، ادامه داد: علاوه بر این هفت هزار و ۶۵۰ سبد کالا و ۸۱ هزار و ۷۴  پرس غذای گرم بین مددجویان این استان توزیع شد.
 
انتهای پیام/

http://dana.ir/1374112
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی