شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:53 منتشر شده در مورخ: 1397/03/24 شناسه خبر: 1374272
فرمانده انتظامی گچساران خبرداد؛
قتل بی‌رحمانه مادر 60ساله توسط پسر شیشه ای/قاتل دستگیر شد
فرمانده انتظامی گچساران گفت: طبق تحقیقات مقدماتی از متهم ،وی به صراحت به قتل مادر ۶۰ ساله خود اعتراف و علت و انگیزه خود را توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه بیان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آفتاب جنوب،سرهنگ سید‌محمد موسوی،فرمانده انتظامی گچساران در گفت گو با آفتاب جنوب در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری از طریق پلیس ۱۱۰ گچساران مبنی بر قتل زنی ۶۰ ساله توسط فرد یا افرادی در یکی از محلات این شهرستان بلافاصله اکیپی از پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ در محل حضور یافتند.

وی افزود: مأموران در محل وقوع جنایت، جسد خانم ۶۰ ساله‌ای را که با ضربات چاقو از ناحیه شکم و قفسه سینه به قتل رسیده بود، مشاهده کردند و بلافاصله تحقیقات و اقدامات فنی برای دستگیری عامل یا عاملان وقوع این جنایت، در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گچساران تصریح کرد: با بررسی صحنه وقوع قتل و انجام تحقیقات، ضمن هماهنگی با مقام قضایی، فرزند ۲۵ ساله مقتوله در کمتر از ۲۴ ساعت به عنوان مظنون به قتل دستگیر شد.

موسوی بیان کرد: در تحقیقات مقدماتی از متهم وی به صراحت به قتل مادر ۶۰ ساله خود اعتراف و علت و انگیزه خود را توهمات ناشی از مصرف ماده مخدر شیشه بیان کرد.

وی در پایان با بیان چند توصیه از خانواده ها خواست؛ تا درباره اعتیاد و مواد اعتیاد‌آور اطلاعات کافی کسب نمایند و مهارت‌های تربیتی خود را افزایش تا بتوانند الگوی مناسبی برای فرزندان بوده، و هرگز خلاف گفته عمل نکنند و در ایجاد و یا حفظ روابط صمیمانه با فرزندان همواره اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام

http://dana.ir/1374272
ارسال نظر
نظرات