شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 17:02 منتشر شده در مورخ: 1397/03/24 شناسه خبر: 1374344
«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه اذعان کرد: نظامیان شیعه مورد حمایت ایران در سوریه را ما بمباران کردیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نتانیاهو در اظهاراتی ضمن اذعان به تجاوزات این رژیم به سوریه، ادعا‌های موهومی را به عنوان دلایل این اقدام عنوان کرد.

به گزارش رویترز، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز پنجشنبه اذعان کرد: نظامیان شیعه مورد حمایت ایران در سوریه را ما بمباران کردیم.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در این خصوص مدعی شد که این حملات برای کمک به جلوگیری از مهاجرت به اروپا بوده است!

«بنیامین نتانیاهو» در ادامه بدون اشاره به تداوم قریب به هفت دهه جنایت در سرزمین‌های اشغالی توسط این رژیم اشغالگر ادعا کرد: این دستور العملی برای شعله ور کردن مجدد یک جنگ داخلی دیگر است؛ باید بگویم یک جنگ دینی، یک جنگ مذهبی. جرقه‌های چنین جنگی می‌تواند به سرازیر شدن میلیون‌ها نفر دیگر به اروپا و مناطق دیگر منتهی شود... و نیز می‌تواند به تحولات و تروریسم بی انتها در کشور‌های بسیار بسیار زیادی منجر شود.

وی افزود: روشن است که ما به آن‌ها اجازه این کار را نمی‌دهیم. ما با آن‌ها مبارزه می‌کنیم. ما این پایگاه ها، این شبه نظامیان شیعه را بمباران کرده ایم و با این کار و با این جلوگیری به امنیت کشور‌های شما و امنیت جهان کمک می‌کنیم!

 

منبع: مهر

انتهای پیام/

http://dana.ir/1374344
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی