شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 19:06 منتشر شده در مورخ: 1397/03/24 شناسه خبر: 1374363
مدیر کل راه و شهرسازی البرز:
جاده هشتگرد – طالقان، پس از 20 سال، تیر 98 به بهره برداری می رسد/ تعهد آسفالت 100 کیلومتر راه روستایی تا پایان امسال عملیاتی می شود
مدیر کل راه و شهرسازی البرز گفت: تا تیر ماه سال اینده پروژه جاده هشتگرد – طالقان که از 20 سال گذشته آغاز شده است به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز ظهر امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در راستای روان سازی ترافیک قزوین، تهران و البرز، پروژه آبیک – چرم شهر با مشارکت 70 درصدی قرارگاه خاتم الانبیا در حال ساخت است گفت: وزارت راه و شهرسازی عملیات ساخت 30 درصد دیگر از این پروژه را بر عهده دارد.

تقی رضایی راه اندازی پروژه مذکور را مرتفع کننده ترافیک البرز دانست و افزود: این آزادراه 130 کیلومتری ایمن ترین ازادراه کشور خواهد بود، همچنین سال 96 قریب به 20 میلیارد تومان به پروژه همت اختصاص یافت اما این عملیات به 12 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز نیاز خواهد داشت

وی با تاکید بر اینکه از71 قطعه ملک شهرک المهدی البرز در مسیر پروژه شهید همت 47 پلاک تخریب و مابقی با اختصاص اعتبار تملک می شود اظهار داشت: تا تیر ماه سال اینده پروژه جاده هشتگرد طالقان که از 20 سال گذشته اغاز شده است به بهره برداری می رسد.

رضایی اعتبار مورد نیاز این پروژه را 80 میلیارد تومان اعلام کرد و با تاکید بر اینکه در صورت عدم تامین این مبلغ نیز جاده هشتگرد - طالقان به بهره برداری می رسد تصریح کرد: 80 میلیارد تومان قرار داد با پیمانکاران در راستای بهبود شاخص سطح سوار رو راه های روستایی البرز منعقد شده است.

وی با اشاره به وجود هزار و 47 کیلومتر راه روستایی در البرز گفت: 68 درصد این راه ها آسفالته بوده و 68 درصد این راه ها نیازمند بهسازی خواهد بود لذا متهد شده ایم تا پایان سال 97 قریب به 100 کیلومتر راه روستایی آسفالت شود.

مدیر کل راه و شهرسازی استان البرز در خاتمه به آسفالت 50 کیلومتر از محور کرج چالوس در سال گذشته اشاره کرد و خاطرنشان داشت: 37 هزار واحد مسکونی مهر توسط اداره کل راه و سازی در دست ساخت است که 34هزار واحد آنها تکمیل و3 هزار واحد دیگر در دست ساخت و تکمیل خواهد بود.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1374363
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی