شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 19:06 منتشر شده در مورخ: 1397/03/24 شناسه خبر: 1374365
البرز مهیای وادع با ماه مبارک رمضان؛
نماز عید فطر در 33 بقعه متبرکه البرز اقدامه می شود/ 20 هزار پاکت برای جمع آوری فطریه خانواده دانش آموزان توزیع شد
نماز عید سعید فطر از 35 بقعه منتخب طرح ضیافت الهی در ماه مبارک در 33 بقعه متبرکه اقامه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، استان البرز همزمان با پایان ماه مبارک رمضان و به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر مهیای برگزاری این آداب این روز مهم شده است.

مراسم روز عید از ساعت 6.30 صبح با قرائت قرآن کریم و ادعیه روز عید و اول ماه شوال آغاز می شود و اقامه نماز از ساعت 7.30 در امامزادگان البرز برگزار و نماز عید سعید فطر از 35 بقعه منتخب طرح ضیافت الهی در ماه مبارک در 33 بقعه متبرکه اقامه می شود.

 

همچنین استان البرز علاوه بر داشتن 14 مصلای نماز جمعه، دارای بیش از یک هزار مسجد و حسینیه است که در تعدادی از آن ها نیز این نماز برگزار خواهد شد.

و اما برای اولین بار به منظور حمایت از دانش آموزان بی بضاعت 10 پایگاه جمع آوری فطریه در اداره های آموزش و پرورش البرز فعال و 20 هزار پاکت فطریه نیز برای جمع آوری فطریه خانواده های فرهنگیان و دانش آموزان در البرز نیز توزیع شد.

اورژانس ۱۱۵ استان البرز با برخورداری از یک فروند بالگرد، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۶۰ دستگاه آمبولانس و ۴ دستگاه موتور آمبولانس و نیز بهره‌مندی از فعالیت حدود۴۵۰ نیروی عملیاتی آماده خدمت به مردم در نماز عید سعید فطر است.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1374365
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی