شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:55 منتشر شده در مورخ: 1397/04/08 شناسه خبر: 1380048
شهردار اسدآباد خبر داد :
ایجاد فضاهای سبز جدید در شهرک سیداحمد اسدآباد
شهرداراسدآباد گفت: باتوجه به جمعیت بالای شهرک سیداحمد شهر اسدآباد و کمبود فضای سبز در این منطقه به دنبال ایجاد فضای جدید هستیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاظم سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ از ایجاد دو یا سه مکان جدید برای توسعه‌ی فضای سبز شهرک سیداحمد خبر داد و گفت: شهرک سیداحمد شهر اسدآباد با دارابودن جمعیت بالا از سرانه ی فضای سبز کمی برخوردار است؛ بطوری‌که پارک دانشجو نیز جوابگوی این تعداد از همشهریان نیست.

 

وی خاطرنشان کرد: برای رفع این کمبود چند زمین در این شهرک را انتخاب کرده ایم تا بااستفاده از طرح تفضیلی بتوانیم فضاهای سبزجدید در شهرک سیداحمد ایجاد کنیم.

 

شهردار اسدآباد درادامه به تکمیل مشکل انشعابات شهری در آینده ی نزدیک اشاره کرد و افزود: به جز خیابان امام و قسمتی از میدان سیدجمال الدین نقاط دیگر شهر به شبکه ی شهری متصل شده اند.

 

وی اضافه کرد: پس از رفع مشکل انشعاب میدان سیدجمال الدین، روفوی بلوار 22 بهمن را در دستور کار قرار خواهیم داد تا این نقطه از شهر نیز جلوه ی زیبایی به خود گیرد.

 

سعیدی همچنین گفت:تصمیم داریم با لوله گذاری برای فضای سبزبلوار فوق از تردد تانکر آب در این منطقه جلوگیری بعمل بیاوریم.

 

وی در رابطه با موضوع گل کاری نیز گفت: امسال به علت حجم کاری بالا نتوانستیم تحولی در این زمینه ایجاد کنیم و هدف اصلی ما تنها حفظ منابع موجود است.

 

سعیدی تصریح کرد: وقت مناسب گل کاری تا انتهای فروردین ماه است و زمان فعلی زمان مناسبی برای این مهم نیست.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1380048
ارسال نظر
نظرات