شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:51 منتشر شده در مورخ: 1397/04/12 شناسه خبر: 1381733
همکاری برخی نمایندگان سابق با بخش عمرانی شهرداری تبریز / مسن‌ترین عضو شورای قبل برای تبریز 2018 کتاب نوشت!
آنطور که بهروز خاماچی می‌گوید، برخی از اعضاء شورای چهارم تبریز در پروژه‌های شهرداری فعالیت دارند و از تجارب مهندسی‌شان بهره می‌برند!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج ، شورای چهارم تبریز 21 عضو و حاشیه‌های مربوط به خود را داشت و حال از آنان تنها دو تن در شورای پنچم حضور دارند و یک نفر نیز جامه‌ی ریاست بلدیه‌ شهر را بر تن کرده و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای سابق را به عنوان مدیرکل روابط عمومی شهرداری برگزیده است.

شاید برای عده‌ای این سوال حادث شود که اعضاء شورای چهارم تبریز مشغول چه کاری‌اند و در دورانی که دیگر نماینده شهروندان در پارلمان محلی نیستند روزگار خود را چگونه می‌گذرانند. برای رسیدن به پاسخ این سوال گفت‌وگویی با اعضاء سابق شورای شهر تبریز داشتیم و تا آنجا که اعضاء حاضر به پاسخگویی شدند، داده‌هایی نیز برای اذهان عمومی آماده شد.

محمدحسین جعفری، از بازنشستگان سپاه پاسداران که سابقه مدیریت باشگاه تراکتورسازی تبریز را نیز در کارنامه دارد در پاسخ به این سوال که اکنون در چه زمینه‌ای فعالیت دارد و آیا درگیر پروژه‌های مرتبط با شهرداری شده است، تصریح کرد: بیکارِ بیکار هستم و فعالیتی ندارم.

جعفر مدبر دیگر عضو نام‌دار شورای چهارم تبریز در گفت‌وگو با آناج خاطرنشان ساخت: دفتری دارم که در آن کارهای عقب افتاده خود را انجام می‌دهم.

اصغر عابدزاده نیز در مواجهه با این سوال با اشاره به عضویت خود در هیئت علمی دانشگاه، عنوان کرد بیشتر وقت خود را با دانشجویان می‌گذراند و مشغول تدریس است.

رسول درسخوان وضعیتی مشابه عابدزاده داشت و به خبرنگار آناج گفت: همزمان با عضویت در هیئت علمی دانشگاه به دانشجویان چند واحدی را تدریس می‌کنم.

داود امیرحقیان نیز در گفت‌وگو با آناج یادآور شد: بنده به عنوان دبیر در آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها فعالیت دارم.

بهروز خاماچی، مسن‌ترین عضو شورای چهارم تبریز و از جغرافیاشناسان و راویان تاریخ شهر فعالیت متفاوت‌تری نسبت به سایر اعضاء داشت و در گفت‌وگو با آناج بیان داشت: بیکارم ولی یک کتاب درباره تبریز ۲۰۱۸ به نامِ «تبریز قدمگاه شمس» نوشته‌ام و کتاب دیگری که در حال تکمیل آن هستم «سازمان ترافیک شهرداری تبریز به روایت تبریز» نام دارد.

این عضو شورای شهر تبریز تا جایی که مطلع بود از فعالیت‌های همکاران خود نیز سخنانی بر زبان آورد و توضیح داد: ایران آهور مهندس بود و بعد از عدم راهیابی به شورای پنجم بعضاً با شهرداری در پروژه‌ها همکاری دارد.

وی افزود: باغبان بازنشسته سپاه پاسداران است و علی شیاری در دانشگاه تدریس می‌کند.

محمدحسن اسوتچی در واکنش به سوال آناج رفتار تامل برانگیزی از خود نشان داد و با اشاره به مطلب یکی از کانال‌های تلگرامی و بازنشر آن در آناج، ابراز داشت: تا زمانی که تکلیف آن خبر معلوم نشود بنده نمی‌گویم مشغول چه کاری‌ام.

با این وجود، چنانچه از 4 عضو متهم شورا که دستگیری‌شان سر و صدای زیادی به پا کرد، بگذریم، تکلیف فریدون بابایی‌اقدم، شهرام دبیری و ایرج شهین‌باهر و سعید حاجی‌زاده معلوم است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1381733
ارسال نظر
نظرات