شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:47 منتشر شده در مورخ: 1397/04/13 شناسه خبر: 1382032
در تمجید از بصیرت سرداران اقتصاد آذربایجان؛
آغاز نهضت توئیتری «تبریز بازاری» توسط فعالان فرهنگی آذربایجان‌شرقی
کافی بود یک توئیت در این باره درج شود تا همگان با عشق و علاقه چند کلمه‌ای از تبریز بازاری بنویسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج ، از زمان اعتصاب یک روزه‌ی برخی از بازاریان امیر کبیر تهران در اعتراض به وضعیت اقتصادی نابسامان کشور، رسانه‌های معاند سعی کرده‌اند در سایر شهرها بازاریان را ترغیب به اعتصاب نمایند و در این میان مطالبات اقتصادی را به سمت مسایل سیاسی سوق دهند و با جهت‌دهی آن‌ها به سمت آشوب و اغتشاش منافع خود را تامین نمایند.

رسانه‌های منتسب به سازمان تروریستی مجاهدین خلق، سلطنت‌طلبان و سرویس‌های اطلاعاتی بیگانگان در اخبار خود بیشترین سهم را به بازار تبریز اختصاص داده‌اند و بعد از ناامیدی در همراه کردن بدنه‌ی اجتماعی مردم آذربایجان‌شرقی با خود، سراغ اصناف را گرفته‌اند تا با ابزار وضعیت نابسامان اقتصادی، آنان را واسطه‌ای جهت رسیدن به امیال سیاسی‌‌شان قرار دهند.

تاکنون هیچ‌یک از بازاریان تبریز از گزینه‌ی اعتصاب استقبال نکرده‌اند که هیچ، بلکه چنین نقشه‌هایی را محکوم نموده‌اند تا بصیرت و آگاهی‌شان از مسایل روز و پشت پرده برخی حرکات را نشان داده باشند.

بدین منظور تعدادی از فعالان فضای مجازی تبریز نهضت توئیتری #تبریزبازاری را آغاز کرده‌اند که در طول ساعات اخیر با استقبال گسترده فعالان فرهنگی، خبرنگاران، شهروندان و اقشار مختلف جامعه همراه بوده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1382032
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی