شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1397/04/14 شناسه خبر: 1382413
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری لنده:
جریمه سنگین در انتظار مشترکین پرمصرف آب شرب در لنده/شهرداری اجازه تعمیرشکستگی ها را نمی دهد
رئیس اداره آب و فاضلاب شهری لنده از اعمال جریمه های سنگین برای مشترکین پرمصرف آب در سطح شهرلنده به خصوص کسانی که اقدام به کاشت سبزی و درخت کردند خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، محمد راکبی زاده در جلسه کمیته آب شهرستان لنده با اشاره به تنش آبی در کشور به خصوص در مناطق گرمسیری اظهارکرد: مخازن آب شهرلنده به خصوص ایستگاه پمپاژ آب روستای آبرزگه بیش از 110لیتر در ثانیه آب تولید می کند که به علت اوج مصرف مردم این حجم پس از انتقال به مخزن آب شهر به مصرف مشترکان می رسید.

 

وی افزود: این حجم از مصرف نشانگر آن است که میزان مصرف مردم به دلیل گرمای شدید و استفاده از آب در جهت سایر مصارف دوچندان شده است.

 

رئیس اداره آب وفاضلاب شهری لنده تصریح کرد: رعایت الگوی مصرف آب شرب از سوی مشترکین یک امر لازم و ضروری است.

 

وی تاکیدکرد: در برخی از خیابان های شهر دچار مشکل شکستگی خطوط لوله هستیم که شهرداری اجازه حفاری و تعمیر این خطوط را نمی دهد و این در حالی است که ما در سطح استان تفاهم نامه همکاری داریم.

 

راکبی اظهارکرد: کلر زنی در طول 24 ساعت شبانه روز به صورت اتوماتیک صورت می گیرد و آزمایش کنترل کیفیت و بیماری ها ماهیانه توسط آزمایشگاه مرکزی در شهرستان کهگیلویه بررسی می شود.

 

وی در خصوص مشکلات و شکستگی لوله ها در سطح شهر گفت: متاسفانه شهرداری اجازه تعمیرشکستگی ها را به اداره آبفای شهری نمی دهد و همین مسئله نیز باعث نارضایتی مردم از این اداره شده است.

 

رئیس اداره آبفای شهری لنده تصریح کرد: مخزن یک هزارمترمعکبی شهرک فجر لنده با انتخاب پیمانکار جدید تا پایان هفته دولت به هرماه خط انتقال به پایان خواهدرسید.

 

وی خاطر نشان کرد : تا زمان تکمیل مخزن آب شهرک فجر با مشکلات زیادی برای آبرسانی به این شهرک مواجه هستیم که به صورت موقت برخی از محلات را با تانکر آبرسانی می کنیم.

 

راکبی زاده در پایان از اعمال جریمه های سنگین برای مشترکین پرمصرف آب در سطح شهرلنده به خصوص کسانی که اقدام به کاشت سبزی و درخت کردند خبرداد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1382413
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی