شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:41 منتشر شده در مورخ: 1397/04/14 شناسه خبر: 1382415
حضور مسئولان استانی و شهرستانی جهاد کشاورزی در منزل تنها شهید جهادگرلنده ای+تصاویر
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد به همراه مسئولان شهرستانی این سازمان با حضور در منزل شهید معماری با خانواده این شهید جهادگر لنده ای دیدار و گفت وگوکردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، حجت الاسلام زمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان، حکمت اله همتی نژاد مدیرجهادکشاورزی شهرستان لنده به همراه جمعی از همکاران جهادی خود با حضور در منزل شهید شکراله معماری تنها شهید جهادگر شهرستان لنده باخانواده این شهید دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدارحجت الاسلام زمانی با شاره به نقش سازنده شهدای جهادگر در هشت سال دفاع مقدس گفت: نقش سازنده سنگرسازان بی سنگر در طول هشت سال دفاع مقدس چنان آشکار است که در تمام عملیات ها همواره درنوک خط مقدم با لودر و بلدوز در حال ساخت سنگرهای دفاعی بودند.

وی افزود: بیشتر شهدای جهادگر در دفاع مقدس با تیر مستقیم دشمن به درجه رفع شهادت نائل آمدند که این خود بالاترین سند در دفاع از ارزش ها است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه درسازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: دیدار و سرکشی از خانواده های معظم شهدا به خصوص شهدای جهادگر یک وظیفه است که در راستای ترویج فرهنگ شهادت باید ماندگار بماند.

شهید شکراله معماری از کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان لنده بود که در حمله موشکی هواپیماهای عراقی به شهر بهبهان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.      

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
انتهای پیام/
http://dana.ir/1382415
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی