شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1397/04/14 شناسه خبر: 1382440
فرماندار شهرستان لنده:
مهاجرت معکوس به روستاها باعث رونق اقتصادی و بازگشت به عرصه تولید خواهد شد
فرماندار شهرستان لنده گفت: برای رفع مشکلات در شهرستان لنده نیازمند عزم جدی مسئولان و همکاری مردم می باشیم که برای رفع مشکلات می‌توان با تکیه بر شعار ما می‌توانیم بخش عظیمی از این مشکلات را حل کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، دارا کریمی نژاد با قدردانی از حضور چندین باره رئیس بنیاد مستضعفان کشور در شهرستان لنده و بررسی مسائل و مشکلات این شهرستان از سوی وی و نمایندگان بنیاد در شهرستان لنده گفت: ۹۰ درصد مشکلات روستاهای شهرستان لنده مشابه هستند و اگر روستایی جاده آسفالت ندارد بیش از ۳۰ تا ۴۰ درصد روستاهای ما این مشکل و معضل را دارند که به طور مشترک با هم در این مشکل هماهنگ هستند.

 

وی افزود: خدمات خیلی خوبی در طول ۴۰ سال انقلاب اسلامی در روستاهای شهرستان لنده صورت گرفته است که به هیچ وجه با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیستند.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: گازرسانی به روستاها، انتقال آب آشامیدنی سالم و بهداشتی به روستاها، ایجاد راه‌های روستایی آسفالته و زیرسازی راه های روستایی، توسعه خطوط برق، تلفن ، ایجاد زیرساخت های توسعه ای و اجرای طرح هادی در بیشتر روستاها تنها گوشه از مهمترین اقدامات نظام جمهوری اسلامی و دولت های مختلف در طول40سال گذشته است.

 

وی افزود: برای رفع مشکلات در شهرستان لنده نیازمند عزم جدی مسئولان و همکاری مردم هستیم که برای رفع مشکلات می‌توان با تکیه بر شعار " ما می‌توانیم " بخش عظیمی از این مشکلات را حل کرد.

 

کریمی نژاد به مهاجرت معکوس به روستاها نیز اشاره کرد و گفت: مهاجرت معکوس به روستاها، ضمن بازگشت محیط روستایی به عرصه تولید و دامداری و کشاورزی باعث رونق اشتغال نیز خواهد شد.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: این شهرستان توانمندی‌های زیادی در حوزه گردشگری و صنایع و معادن دارد که نیازمند سرمایه‌گذاری کلان در این حوزه می باشد.

 

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1382440
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی