شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:47 منتشر شده در مورخ: 1397/04/14 شناسه خبر: 1382704
روز پرکار نماینده گچساران و باشت در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان گچساران/تاجگردون:از وعده های دروغ خسته شدم +تصاویر
نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی امروز از چندین پروژه عمرانی شهر گچساران به صورت سرزده بازدید کرد و روز پرکاری را پشت سر گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از صبح زاگرس نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی امروز از چندین پروژه عمرانی شهر گچساران به صورت سرزده بازدید کرد تا در جریان روند اجرای آن ها قرار گیرد.

غلامرضا تاجگردون در ابتدا از جاده سلامت گچساران که از باغ فردوس تا بالای کوی کارکنان دولت در حال احداث است بازدید کرد که روند پیشرفت آن را خوب ارزیابی کرد.

 
 
 
 
 
نماینده گچساران و باشت سپس از مجتمع فرهنگی مهرورزی بازدید کرد.
غلامرضا تاجگردون در این بازدید اظهار کرد: این پروژه طبق معمول تعطیل و بازهم وعده دروغ داده شد، یک ماه پیش گفتند هفته دولت افتتاح می شود این در حالی است که حتی یک آجر هم تکان نخورده است، رسانه ها به گوش باشید و این قضیه را به استاندار و مسئولین برسانید، من که خسته شدم!
 
 
وی همچنین از پارک دریاچه ای گچساران نیز بازدید کرد.
 
 

کلینیک گچساران مقصد بعدی تاجگردون بود، وی در این بازدید گفت:  هر وقت گله کردم گفتند در حال کارند. سر زده آمدم اما کاملا تعطیل بود. حتی در باز نشد و خبری از نگهبان هم نبود. رسانه ها این موضوع را به گوش مسئولین علوم پزشکی برسانند.

 

 
تاجگردون از کتابخانه محله سادات نیز بازدید کرد .
 
 
غلامرضا تاجگردون در ادامه روز پرکار خود از مرکز MRI شهرستان نیز سرکشی کرد که ضمن گلایه از تعطیل بودن این مرکز گفت: امروز پنج شنبه ظهر میلیاردها تومان در این شرایط بی پولی خرج ام ار آی شهر بشود و چند ماه است بدلیل فقظ ضعف اجراء و نظارت بر بهره برداری تعطیل است چه کسی باید پاسخگو باشد.
 
نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه همچنین از مجموعه ورزشی آموزش و پرورش شهرستان، سالن اجتماعات گچساران، کتابخانه رادک، پردیس سینمایی و استخر اختصاصی بانونا نیز بازدی  کرد که تصاویر آن در زیر آمده است.
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1382704
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی