شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:24 منتشر شده در مورخ: 1397/04/15 شناسه خبر: 1382735
انتقاد شهروندان به برنامه‌ قطعی برق تبریز؛
درج نشدن اسامی کامل مناطق فاقد برق داد شهروندان را درآورد
شهروندی به امید آنکه امروز قطعی برق ندارد، تدارکات برگزاری مراسمی را می‌بیند اما با ایستادن عقربه‌ها روی ساعت 13، برق می‌پرد و او می‌ماند با کارهایی بر زمین مانده و میهمانان منتظر!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، بعد از انتقاد رسانه‌ها از قطعی مکرر برق مناطق مختلف تبریز بدون اعلام قبلی در نهایت مسئولان امر لیست خاموشی را به تفکیک ساعت برای روز چهارشنبه منتشر کردند و توانستند رضایت بخشی از شهروندان را جلب کنند اما همچنان بودند کسانی که نسبت به این رویه انتقاد داشتند.

مریم فخیمی، از شهروندان تبریزی با ارسال پیامی به تحریریه پایگاه خبری آناج به لیست منتشر شده از سوی شرکت توزیع برق اشاره و می‌نویسد: شهرک نور هم از ساعت 13 تا 15 قطعی برق داشت اما در لیست نامی از این منطقه نبود.

علی شاه‌حسین مرندی از دیگر ساکنان تبریز طی تماسی با تحریریه‌ی آناج از کلی‌گویی مسئولان امر انتقاد می‌کند و می‌افزاید: در لیست نوشته‌اند از ساعت 11 الی 13 در منطقه اتوبان پاسداران قطعی برق خواهیم داشت و این درحالیست که از اول میدان آذربایجان تا میدان فهمیده پاسداران نام دارد و خانه‌های حوالی آن را نیز در بر می‌گیرد اما قطعی برق به صورت پراکنده است.

آنطور که از نقدهای شهروندان استنباط می‌شود، شرکت توزیع نیروی برق تبریز بایستی در تدوین لیست‌های روزانه دقت بیشتری به خرج دهد تا با از قلم افتادن چند منطقه، خللی به برنامه‌های شهروندان که با تکیه بر آن لیست تنظیم شده است، وارد نگردد.

انتهای پیام/

 
  •  

 

http://dana.ir/1382735
ارسال نظر
نظرات