شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1397/04/15 شناسه خبر: 1382738
مدیر اجرایی طرح بصیرت بیمارستان شهید محلاتی تبریز؛
طرح بصیرت برای افزایش آگاهی خانواده‌ها هر ساله برگزار می‌شود/ مسائل سیاسی روز و سبک زندگی سالم موضوعات اصلی طرح بصیرت
تقی‌نسب با اشاره به طرح بصیرت بیمارستان شهید محلاتی تبریز گفت: این طرح همه ساله برای افزایش آگاهی و بصریت خانواده‌ها برگزار می‌شود که شامل مسائل سیاسی روز و سبک زندگی سالم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج ، محسن تقی‌نسب در خصوص طرح بصیرت بیمارستان شهید محلاتی اظهار داشت: طرح بصیرت مختص کارکنان، بازنشستگان بیمارستان شهید محلاتی تبریز و خانواده آنهاست که برای افزایش آگاهی و بصیرت خانواده‌ها هرساله در این زمان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: تمامی اعضای خانواده‌ها در اردوگاه الغدیر جمع شده و در رده‌های سنی مختلف برنامه اجرا می‌شود که برنامه اصلی شامل مسائل سیاسی روز و سبک زندگی سالم برای متاهین است.

مدیر اجرایی طرح بصیرت بیمارستان شهید محلاتی با اشاره به برنامه ویژه برای کودکان زیر 12 سال عنوان کرد: کارشناس متخصص از قم برای این برنامه‌ی کودکان که شامل برنامه‌های آموزشی و مسابقات ورزشی آورده شده است.

وی افزود: در رده سنی بالای 12 سال در دو گروه خانم‌ها و آقایان بحث CPR یا احیای قلبی ریوی و تهدیدات مجازی از جمله موضوعاتی می‌باشد که برای افراد بالای 12 یال کلاس برگزار می‌شود.

تقی‌نسب غرفه‌های آشنایی با مواد مخدر صنعتی و سنتی‌، آشنایی با معضلات اجتماعی، کانون فکری کودکان را از جمله غرفه‌های این طرح دانست و گفت: غرفه دم نوش و داروهای گیاهی و آشنایی با مواد نانو که دوستدار محیط زیست هستند از جمله دیگر غرفه‌ها هستند.

وی تاکید کرد: مسابقات ورزشی در رشته‌های تیراندازی با تفنگ بادی، طناب کشی،فوتسال و فوتبال از جمله دیگر فعالیت‌های ورزشی می‌باشد که از ساعت 7 صبح تا 5 بعدازظهر طی سه روز برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1382738
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی