شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:59 منتشر شده در مورخ: 1397/04/15 شناسه خبر: 1382793
افشاگری رئیس اداره آب وفاضلاب روستایی لنده در پی کمبودآب در روستاها:
آبیاری 200درخت با 6 انشعاب غیرمجاز در یکی از روستاهای لنده/در انتظار برخورد قاطع قضایی با متخلفان در حوزه آب هستیم
رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان لنده از آبیاری بیش از200اصله درخت و شش انشعاب غیرمجاز در یکی از روستاهای این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید غضبان طبیب زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به خدمات رسانی و آب رسانی به روستاها در بدترین شرایط جاده ای گفت: باتوجه به افزایش گرمای هوا  و دو برابر شدن میزان مصرف مردم این اداره به بهترین شکل ممکن در حال خدمت رسانی به دور افتاده ترین روستاهای شهرستان است.

 

وی افزود: تامین و توزیع آب به همراه رفع مشکلات روستاها در حوزه آب از مهمترین وظایف این اداره است که با بهترین شرایط خدمات رسانی صورت می گیرد به طوری که برای یک روستای 3خانواری با تانکر آبرسانی می شود که شاید هزینه های این کار یک صدم پول پرداختی شهروندان هم نباشد.

 

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی لنده تصریح کرد: در یکی از روستاهای شهرستان فردی با کاشت بیش از 200اصله درخت از طریق انتقال انشعاب غیرمجاز اقدام به آبیاری درختان کرده است.

 

وی تاکیدکرد: علی رغم تشکیل پرونده در کلانتری و دادگستری روند رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد که انتظار  برخورد قاطع دستگاه قضایی با این نوع از پرونده ها را با توجه به کمبود آب داریم.

 

طبیب زاده اظهارکرد: در سطح شهرستان لنده بیش از دوهزار اصله درخت از طریق آب شرب مصرفی شهروندان آبیاری می شوند که لیست تمام افراد جمع آوری و در اختیار دادگستری جهت برخورد قضایی قرار خواهد گرفت.

 

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان لنده گفت: در سه سال گذشته بیش از چهل میلیاردریال در بخش آب، حفرچاه، خط انتقال، تعویض خطوط فرسوده آب در روستاها در شهرستان لنده هزینه شده است.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1382793
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی