شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:37 منتشر شده در مورخ: 1397/04/16 شناسه خبر: 1383156
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه تبریز:
هدف از طرح بصیرت بیمارستان شهید محلاتی خدمات رسانی بهتر به جامعه است/ تاکید بر بصیرت نشان از رصد موضوعات توسط رهبریست
طرح بصیرت بیمارستان شهید محلاتی تبریز ظرف سه روز در اردوگاه الغدیر فتح آباد برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، طرح بصیرت بیمارستان شهید محلاتی تبریز برای خانواده کارکنان و بازنشستگان این بیمارستان فوق تخصصی در سه روز و در اردوگاه الغدیر فتح آباد برگزار شد.

در این طرح کلاس‌های آموزش سبک زندگی سالم، آشنایی با مسائل سیاسی روز، تیراندازی با تفنگ بادی، طناب‌کشی خانوادگی و احیای قلبی برگزار شد.

اجرای گروه سرود زنده، تک‌خوانی، شعبده‌بازی و سخنرانی دکتر تشکری از مشهد درخصوص مسائل سیاسی روز نیز بخش دیگری از برنامه‌‌های طرح بصیرت کارکنان این بیمارستان بود.

حجت‌الاسلام محمد امامی در خصوص این طرح اظهار داشت: با توجه به اینکه وظیفه مجموعه بیمارستان شهید محلاتی خدمت زسانی به جامعه و نیروهای مسلح می‌باشد و برای خدمات‌رسانی بهتر و تاثیر مثبت باید خانواده کارکنان نیز مورد آموزش قرار گیرند.

وی ادامه داد: در این راستا نیز طرح بصیرت برای خانواده کارکنان در مدت سه روز طرح را آماده کرده‌ایم تا در این خصوص وظیفه‌مان را به نحو احسن انجام دهیم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بیمارستان شهید محلاتی با بیان اینکه خانواده مهمترین کانون بشری است، عنوان کرد: اگر خانواده آسیب ببیند جامعه آسیب می‌بیند و باید برای جلوگیری از تهدیدات دشمن آموزش خانواده‌ها و فرزندان صورت بگیرد.

وی افزود: در خصوص افزایش بصیرت مقام معظم رهبری بارها تاکید داشته و در سالهای گذشته بارها این کلمه را نام بردند و این نشان از رصد مسائل توسط رهبری است و به همین دلیل اگر بر روی بصیرت و آگاهی مردم کار نکنیم دشمن به خوبی ر روی آن کار می‌کند.

امامی تاکید کرد: سالیان سال است که طرح بصیرت اجرا شده و علاوه بر کارکنان برای بازنشستگان نیز این طرح در نظر گرفته می‌شود که شامل برنامه‌های مختلف است.

انتهای پیام/ 

 
  •  

 

http://dana.ir/1383156
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی