شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 19:30 منتشر شده در مورخ: 1397/04/16 شناسه خبر: 1383365
شهردارسرفاریاب خبر داد:
ورودی سرفاریاب به یاسوج بازگشایی شد/یکی از دغدغه های مهم سرفاریابی ها،محورهای ارتباطی هستند
شهردارسرفاریاب گفت: بازگشایی این ورودی می‌تواند دسترسی اسان برای شهروندان سرفاریابی وهمه گردشگران ومسافران ایجاد کند و رضایت آن‌ها را از عملکرد مجموعه مدیریت شهری ارتقا دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چرام،شهردارسرفاریاب در جمع خبرنگاران به بازگشایی ورودی جاده باغچه سادات ازکهگیلویه به سمت یاسوج اشاره کرد و اظهار کرد: بازگشایی این ورودی می‌تواند دسترسی شهروندان سرفاریابی، گردشگران و مسافران را به شهر یاسوج ارتقا ببخشد.

حسین بامزر گفت: در مدت حضور مسئولیتم در شهرداری یکی از برنامه های کاری خود بازگشایی این مسیر بود که با تلاش و پیگیری زیاد امروز توانستم با جلب رضایت مالکین اقدام به بازگشایی کنیم.

شهردار سرفاریاب تصریح کرد: بازگشایی ورودی شهر سرفاریاب با اصول علمی و بررسی‌های کارشناسی شده صورت گرفته تا در آینده با مشکلاتی فنی مواجه نشویم و به همین خاطر به دنبال کاهش میزان تصادفات در ورودی شهر هستیم.

وی تاکیدکرد: یکی از مهمترین مطالبات مردم شهر سرفاریاب بازگشایی ورودی این شهر بود که شهرداری در راستای احترام به حقوق شهروندی پس از طی مراحل قانونی اقدام به بازگشایی کرد.

بامزر اظهارکرد: هدف از این‌کار ایجاد بستری ایمن برای رانندگان و استفاده کنندگان از مسیر دهدشت به یاسوج می باشد که امروز این امر تحقق یافته است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1383365
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی