شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:20 منتشر شده در مورخ: 1397/04/17 شناسه خبر: 1383588
کشف ۹۰ قطعه طوطی کوتوله قاچاق در زاهدان/ یک نفر دستگیرشد
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان از کشف یک محموله 90 قطعه ای پرنده در حوزه شهرستان زاهدان توسط یگان حفاظت محیط زیست خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصرهامون، نیره پورملائی در خصوص جزئیات خبر فوق با اشاره به کشف یک محموله 90 قطعه ای پرنده در سیستان وبلوچستان اظهار کرد: این محموله در حوزه شهرستان زاهدان توسط یگان حفاظت محیط زیست شناسایی شد.
وی در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد:یگان حفاظت محیط زیست استان پس از کسب اخبار مربوطه از دوستداران و همیاران محیط زیست اقدام به شناسایی یک محموله بزرگ پرنده شامل 90 قطعه پرنده از گونه طوطی از نوع کوتوله کرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خاطر نشان کرد: این محموله پس از شناسایی توسط یگان حفاظت محیط زیست استان توقیف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد که به همراه سایر مستندات به مقام قضایی شهرستان جهت پیگیری موضوع تحویل داده شد.
شایان ذکر است که پرندگان و حیوانات وحشی به وسیله قاچاقچیان و افراد سودجو از طریق مرزها و به دور از چشم ماموران وارد سیستان وبلوچستان می شوند و این درحالی است که این خطه از کشور افزون بر 1100 کیلومتر مرز زمینی با پاکستان و افغانستان دارد.


 انتهای پیام/

http://dana.ir/1383588
ارسال نظر
نظرات