شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:48 منتشر شده در مورخ: 1397/04/17 شناسه خبر: 1383609
هشدار مجید خدابخش به بانک‌های استان؛
بانک‌هایی که در نبرد اقتصادی حضور ندارند را ستون پنجم دشمن می‌شناسیم/ افتخار نیست که بعد از چهارماه عملکرد بانک‌ها صفر است
استاندار آذربایجان‌شرقی با انتقاد از عملکرد بانک‌ها گفت: بانک‌هایی که در نبرد اقتصادی کنونی کشور با دولت همراه نیستند به عنوان ستون پنجم دشمن می‌شناسیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  آناج، مجید خدابخش بعد از ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال اظهار داشت: چهار ماه از سال گذشته و هیچکدام از طرح‌های جلسات در بانک‌ها اجرایی نشده است در صورت عدم حضور مدیران بانک‌ها در جلسه بعدی اخطار می‌کنم که استان را ترک کنند.

وی ادامه داد: بانک‌هایی که در نبرد اقتصادی حضور ندارند را به عنوان ستون پنج دشمن می شناسیم و اگر همراه دولت نیستند استان را ترک کنند.

استاندار آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: هرکس که در شرایط افتصادی فعلی در مسیر دولت سنگ اندازی می‌کند با ترامپ و عربستان و منافقین همراه است، مگر افتخار است بعد از چهار ماه عملکرد بانک‌ها صفر باشد؟ این مساله مایه شرمندگی است.

وی خطاب به علی جهانگیری نیز تصریح کرد: پیگیر باشید بنگاه‌های اقتصادی بزرگ سپرده خود را از بانک‌هایی که با دولت همراهی ندارند بردارند و به بانکی ببرند که با دولت همراهی دارد،  برخی بانک‌ها به اندازه‌ای سپرده دارند که نیازی به مشتری‌مداری نمی‌بینند!

انتهای پیام/

http://dana.ir/1383609
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی