شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:54 منتشر شده در مورخ: 1397/04/17 شناسه خبر: 1383665
حذف کارت سوخت آزاد راهی برای جلوگیری از قاچاق بنزین در جنوب کرمان
افزایش تقاضای مصرف بنزین در برخی از مناطق جنوب کرمان در سه ماهه نخست امسال، نشان‌دهنده گسترش قاچاق این فرآورده نفتی از این مناطق است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ قاچاق سوخت به سمت مرزهای شرقی داستانی تکراری است که علیرغم تمام اقدامات پیشگیرانه همچنان ادامه دارد و هر از چندگاه خبرهای ناگواری در خصوص تصادف خودروهای حمل سوخت قاچاق با خودروهای شخصی گزارش می شود که چندین مرتبه موجب آتش سوزی و تلفات انسانی قابل توجه شده است.

افزایش تقاضای مصرف بنزین در برخی از مناطق جنوب کرمان در سه ماهه نخست امسال، نشان‌دهنده گسترش قاچاق این فرآورده نفتی از این مناطق است.

در پی افزایش 27درصدی قاچاق سوخت در سه ماهه نخست سال 97و اعتراضات مردمی که از طریق رسانه های محلی در رابطه با فروش بنزین در گالن در جایگاههای سوخت جنوب کرمان موجب شد که شرکت ملی پخش فراوردهای نفتی شهرستان کهنوج که شهرستانهای جنوبی را در زیر مجموعه خود دارد با انتشار اطلاعیه ای از این روند جلوگیری نماید.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد.

شهروندان گرامی به اطلاع میرساند از تاریخ20/04/97کارتهای ازاد بنزین در جایگاه های سوخت محدود خواهد شد و سوختگیری از تاریخ مذکور فقط با کارت سوخت خودرو شخصی خود صورت می پذیرد در صورت عدم کارت سوخت خودرو به p+10مراجعه ودر خواست کارت سوخت خودرو دهند تا در هنگام سوختگیری در جایگاههای سوخت با مشکل روبرو نشوند.

جنوب استان کرمان متشکل از پنج شهرستان کهنوج،رودبارجنوب،قلعه گنج،منوجان و فاریاب است.

انتهای پیام/

 

 

 

http://dana.ir/1383665
ارسال نظر
نظرات