شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:55 منتشر شده در مورخ: 1397/04/17 شناسه خبر: 1383827
جانشین دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا قزوین:
۷ تن کالای قاچاق در استان قزوین امحا شد
جانشین دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز قزوین گفت: همزمان با سالروز تشکیل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا هفت تن کالای قاچاق سلامت محور در استان امحا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مقدمی در گفت‌وگو با  صبح قزوین اظهار کرد: مبارزه جدی و سخت تر با قاچاق کالا و ارز از اولویت‌های اساسی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در سال جاری به شمار می‌رود.


وی افزود: امیدواریم تمام دستگاه‌های ذیربط با همکاری بیشتر کمک رسان ما در این جنگ اقتصادی نامحسوس باشند.

جانشین دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین ابراز کرد: بعد از کشف این اقلام و دریافت دستور مقام های قضایی و کسب نظر معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان، به دلیل غیر قابل مصرف بودن این اقلام همگی اجناس معدوم شدند. 

وی بیان کرد: اقدامات پیشگیرانه را در اولویت قرار خواهیم داد تا میل و صرفه به قاچاق را کاهش دهیم و دستگاه‌های نظارتی با کنترل بیشتر جاده‌های مواصلاتی و بازار در استان بازوی اصلی این مبارزه هستند. 

این مسئول اذعان کرد: همزمان با سالروز تشکیل ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا هفت تن کالای قاچاق سلامت محور در استان امحا شد.

وی با بیان اینکه عرضه کالاهای قاچاق به بازار، آثار جبران ناپذیری بر تولید داخلی و سلامت افراد جامعه وارد می‌کند، عنوان کرد: با اجرای قانون جدید مقابله با کالاهای قاچاق، روند مبارزه با این نوع کالاها تشدید می‌شود. 

جانشین دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوین با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص ضرورت مبارزه همه جانبه با کالای قاچاق، گفت: عزم جدی در مبارزه با ورود کالاهای قاچاق و انهدام آنها، زمینه را برای حمایت از تولید داخلی و حفاظت از سلامت مصرف کنندگان فراهم می‌کند.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1383827
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی