شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 12:21 منتشر شده در مورخ: 1397/04/18 شناسه خبر: 1384035
تقسیم ناعادلانه قیر سهمیه ای و حذف سهمیه لنده توسط بنیاد مسکن کهگیلویه
جلسه بررسی پروژه های شهرستان های کهگیلویه ولنده برای تقسیم بندی سهمیه قیر با حضور مسئولان بنیاد مسکن و چندین نهاد دیگر در دهدشت برگزارشد که در این جلسه متاسفانه هیچ گونه سهمیه قیری برای شهرستان لنده در نظر گرفته نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، جلسه ای تقسیم قیر سهمیه ای برای پروژه های راه سازی و آسفالت روستاهای شهرستان های کهگیلویه و لنده که با پیگیری های  نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته بود در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزارشد.

براساس اخبار رسیده از سوی یک منبع آگاه در این جلسه تمام سهمیه قیر اختصاص یافته به شهرستان های کهگیلویه و لنده  با پافشاری برخی از مسئولان حاضر در جلسه تماماٌ به روستاهای کهگیلویه اختصاص یافت و سهمیه 800تنی شهرستان لنده نادیده گرفته است و این در حالی است که چندین روستای شهرستان لنده سال ها است که چشم انتظار این سهمیه برای آسفالت هستند.

بیش از یکسال از که مراحل زیرسازی و m3روستاهای سرآسیاب، مال ملا و قیام ریخته شده است که به علت نبود قیر سهمیه ای به حال خود رها شده اند و این درحالی است که این روستاها از پروژه های بنیاد مسکن شهرستان کهگیلویه و لنده است.

به هرحال این منبع آگاه و مردم شهرستان لنده خواستار رسیدگی فوری از سوی عدل هاشمی پور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و پاسخگویی مسئولان شهرستان کهگیلویه برای این تقسیم ناعادلانه شدند.

این پایگاه خبری حق پاسخگویی را برای مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و استان به جهت روشن شدن وضعیت سهمیه قیر شهرستان لنده نزد خود محفوظ می داند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1384035
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی