شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1397/04/18 شناسه خبر: 1384066
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان:
جمع آوری بیش از ۲۶۰۰ وصیت نامه شهدای استان کرمان/ غفلت نکنیم که با مسائل اقتصادی سرمان کلاه بگذارند
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان گفت: 6 هزار و 500 شهید استان کرمان در دفاع مقدس، امنیت، غدیر و مدافعان حرم در راه این نظام فدا شدند که بیش از 2 هزار و 600 وصیت نامه شهدا تهیه شده و نزدیک به 100 وصیت نامه به چاپ رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خانه خشتی ، محمد مهدی ابوالحسنی شب گذشته در مراسم یادواره شهدای عیش آباد رفسنجان اظهار داشت: امروز الگوی آدم های حقیقت طلب عالم شهدا و تفکر دفاع مقدس است، کتاب‌های شهدای دفاع مقدس جمهوری اسلامی در آمریکا بیشتر از کتاب‌های خودشان بفروش می رسند اما در جامعه خودمان می بینیم جمعی نگاهشان به آن طرف رفته است.
وی افزود: ظرفیت دفاع مقدس نعمت بزرگی است، شهدا نعمات بزرگ این نظام هستند، ببینیم این شهدا چه گفتند و حرفشان چیست.

ابوالحسنی خاطر نشان کرد: 6 هزار و 500 شهید استان کرمان در دفاع مقدس، امنیت، غدیر و مدافعان حرم در راه این نظام فدا شدند که بیش از 2 هزار و 600 وصیت نامه شهدا تهیه شده و نزدیک به 100 وصیت نامه به چاپ رسیده است.
وی تصریح کرد: از قریب 230 هزار شهید کشور 188 هزار شهید در دفاع مقدس به شهادت رسیدند و 172 هزار شهید دفاع مقدس در صحنه نبرد به شهادت رسیدند.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان بیان داشت: شهدا می گویند ما برای حفظ نظام شهید شدیم و از همه وجودمان گذشتیم، اگر هرکدام از شهدا بودند امروز وزنه ای برای عالم بودند.

وی ادامه داد: چرا امروز با این انقلاب اینگونه برخورد می شود که برخی تمسخر می کنند دفاع مقدس را و انقلاب و ولایت را زیر سوال می برند؛ سرمان کلاه می‌گذارند و ما را درگیر دنیا می کنند و یادمان می رود که برای چه هدفی به این دنیا آمدیم.
ابوالحسنی گفت: همه رسانه ها از موبایل تا ماهواره و… یک تلاش می کنند که یادمان برود برای چه به این دنیا آمدیم.غفلت کردیم از حقیقتمان که ترامپ برای ما نسخه می پیچد که اگر به حرف من گوش کنید مشکل اقتصادی شما را حل می کنم.
وی بیان داشت: شهدا دریافتند دنیا گذراست مکتب شهدا تلمز است، یادواره شهدا جای تجلیل از شهدا نیست ما شان گرامیداشت شهدا را نداریم، جلسه شهدا مکتب خانه آنان است.
ابوالحسنی اظهار داشت: امروز در خانه ها ذکر دنیا شده در حالیکه پول برای شهدا ارزشی نداشت؛ ارزش های متعالی ما عوض ‌شده، برخی پول بیت المال را براحتی می برند، عادت به حرام خوری پیدا کردیم.
وی افزود: تاریخ قضاوت می کند که ما زیباترین آدم های تاریخ را درک کردیم اگر زندگی به سبک شهدا گسترش پیدا کند فضای کشور فوق العاده زیبا خواهد شد. بهترین فرهنگ عالم را داریم همه تلاش کنیم که این فرهنگ گسترش پیدا کند.
ابوالحسنی گفت: کشور ما از مظلوم دفاع می کند در یمن کودکان هفته ای تنها چند وعده غذا می خورد آنوقت می گویند چرا ما به یمن کمک می کنیم اینها ظلم در حق مردم یمن است، چه شد که عده ای در این کشور شعار نه غزه و نه لبنان سر دادند ؟

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان تصریح کرد: مدل سازی می کنند برایمان و ما را عادت به بی خیالی می دهند. شهدا بیش از اینکه از خوردن لذت ببرند از خوراندن لذت می بردند. ما را درگیر دنیا کردند و یادمان رفته که در قطاری هستیم که امروز یا فردا می ایستد و ته دنیا اینجا نیست، شهدا این موضوع را فهمیدند و این دنیا برایشان بی ارزش شد.
وی خاطر نشان کرد: مکتب شهدا مکتب فهم درست از عالم است و به فرموده رهبر فرزانه انقلاب دفاع مقدس قله ظرفیت های مردم این سرزمین است.

ابوالحسنی گفت: عظمت بالای جمهوری اسلامی باعث شده است که ترامپ با همه دنیا مقابلش بایستد اگر ضعیف بودیم که اینگونه نبود، انها می دانند محور و ولی در این کشور است و جریان حقیقت طلب عالم را می شکند.
وی تاکید کرد: شما مردم وظیفه دارید که شما را درگیر این دنیا نکنند با خدا معامله کنیدحواستان باشد که ما را به کدخدا نفروشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1384066
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی