شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:51 منتشر شده در مورخ: 1397/04/19 شناسه خبر: 1384322
بامداد امروز رخ داد؛
اتوبوس مسافربری تهران – مریوان در آتش سوخت/ مسافران در سلامت کامل هستند
سرپرست سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری سنندج از آتش سوزی در یک دستگاه اتوبوس مسافربری خبر داد و گفت : این اتوبوس از تهران به سمت مریوان در حال حرکت بود که در مسیر گردنه صلوات آباد دچار آتش سوزی شد و کاملا در آتش سوخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از به نقل از کُردتودی، آتش سوزی اتوبوس مسافربری تهران مریوان با تلاش سه ساعته آتش نشانان مهار شد.

 

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج اظهار داشت: بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری از تهران به سمت مریوان در حال حرکت بود که در گرده صلوات آباد دچار حریق شد.

 

سهیل فضل وزیری اعلام کرد: این حادثه ساعت 4:30 دقیقه بامداد رخ داد که سریعاً آتش نشانان ایستگاه مرکزی جهت اطفاء حریق به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی گفت: خوشبختانه در این حادثه مسافران سریعاً پیاده شدند و هیچ کدام از مسافران این اتوبوس دچار مصدومیت نشدند.

 

فضل وزیری از مهار آتش سوزی این اتوبوس مسافربری خبر داد و گفت: با تلاش سه ساعته آتش نشانان این سازمان آتش سوزی این اتوبوس مسافربری  کاملا مهار شد.

 

وی گفت: با توجه به اینکه این اتوبوس در مجاورت زمین های کشاورزی بود خوشبختانه با سرعت عمل مناسب و با کف سبک و سنگین آتش کنترل و از سرایت آتش به زمین های کشاورزی مجاور جلوگیری بعمل آمد.

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1384322
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی