شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1397/04/19 شناسه خبر: 1384407
مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب خبر داد؛
اجرای طرح اوقات فراغت تابستانی آسمانی ها در ۲۱۳ کانون مساجد میاندوآب
مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب گفت: طرح اوقات فراغت تابستانی با عنوان آسمانی ها در ۲۱۳ کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا آرش قنبری در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز،  با اشاره به آغاز طرح اوقات فراغت تابستانی در کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب، اظهار کرد: این طرح با عنوان آسمانی ها در ۲۱۳ کانون فرهنگی هنری مساجد این شهرستان آغاز شد.

مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب افزود: برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری از جمله پژوهش، مشاوره، ورزشی، اردویی، زیارتی، کارگاه های آموزش رایانه ، امر به معروف و نهی از منکر ، ایثار و شهادت، اقتصاد مقاومتی، بصیرت افزایی، قصه نویسی، شعر، سرود و نیز کلاس های فرهنگی در زمینه های دینی و مذهبی و کلاس های هنری در زمینه های خیاطی ، گلدوزی ، خوشنویسی ،خطاطی از جمله مواردی است که در جریان این طرح کانون ها انجام می شود.

وی به برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب در دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف نیز اشاره کرد و گفت: جشن دهه کرامت و کارگاه های تحکیم بنیان خانواده در هفته حجاب و عفاف در طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان میاندوآب برگزار می شود.

قنبری تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی کانون های فرهنگی، هنری مساجد می توانند با حضور در پایگاه های محل زندگی در این کلاس ها ثبت نام و شرکت کنند .

انتهای پیام/

http://dana.ir/1384407
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی