شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 19:08 منتشر شده در مورخ: 1397/04/19 شناسه خبر: 1384645
مسعود پزشکیان خبر داد؛
وزیر اقتصاد شخصاً برنامه‌های راهبردی مالک جدید کارخانه ماشین‌سازی را اخذ می‌کند/ باید به نگرانی‌ها و دغدغه‌ها پایان داد
نایب رییس مجلس، از بررسی واگذاری ماشین سازی تبریز با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی و نمایندگان این شهر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، مسعود پزشکیان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به واگذاری کارخانه ماشین سازی تبریز به بخش خصوصی، ابراز داشت: این واگذاری دغدغه‌‌هایی میان کارکنان ماشین سازی و نگرانی‌هایی در مردم تبریز ایجاد کرده است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه برای بررسی واگذاری ماشین سازی نمایندگان شهر تبریز با وزیر اقتصاد جلسه‌ای برگزار کردند، افزود: مقرر شد که وزیر اقتصاد از خریدار و سرمایه گذار ماشین سازی تبریز برنامه راهبردی را اخذ کرده و در نهایت جلسه‌‌ای در این باره برگزار شود.

نگرانی مردم تبریز درباره تعطیلی کارخانه ماشین سازی

وی ادامه داد: اگر روند و فعالیت سرمایه گذار در کارخانه ماشین سازی در جهت توسعه و راه اندازی این کارخانه باشد، نمایندگان نیز کمک می‌‌کنند که این اتفاق تسریع شده و موانع پیش روی این فرد برای توسعه ماشین سازی برداشته شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نگرانی مردم درباره تعطیلی این کارخانه، تصریح کرد: اگر دغدغه‌ای وجود داشته باشد مبنی بر اینکه ماشین سازی تعطیل می‌شود و یا مشکلی برای توسعه این کارخانه پیش می‌آید، راه حل های حل این مشکل با وزیر اقتصاد و نمایندگان تبریز بررسی می‌شود تا اجازه ندهیم که ماشین سازی با این سابقه طولانی تعطیل شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1384645
ارسال نظر
نظرات