شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1397/04/20 شناسه خبر: 1384828
معاون استاندار آذربایجان‌غربی:
دفاع مقدس هویت انقلابی ما است/ مقابله با تهدیدات دشمن نیازمند مدیریت جهادی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: امروز هدف اصلی دشمن نابودی ایران و نظام اسلامی است که مقابله با این تهدیدات نیازمند مدیریت جهادی از نوع دفاع مقدس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از اروم نیوز، علیرضا رادفر صبح امروز در مراسم معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی، عنوان کرد: دوران دفاع مقدس هویت ما است و باید به عنوان یک هویت برای کشور و ارزش برای مردم در پی ترویج آن باشیم.

وی، افزود: همه باید در راستای انسجام درونی به منظور تقویت هویت نظام تلاش کنیم و اداره کل حفظ آثار نقش محوری در این بین دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی، خاطرنشان کرد: همه باید در راستای انسجام درونی به منظور تقویت هویت نظام تلاش کنیم و اداره کل حفظ آثار نقش محوری در این بین دارد.
وی، گزینه‌های امروز دشمن برای مقابله با نظام اسلامی را متفاوت از گذشته دانست و گفت: امروز دشمن روی نقاطی انگشت گذاشته که مربوط به معیشت مردم است و به جدّ در صدد از بین بردن نطام اسلامی و ایران است و هر دو این موارد را هدف گذاشته است.
رادفر، نابودی ایران را هدف اصلی دشمن برشمرد و تاکید کرد: رسالت ما در میدان نبرد بسیار سنگین است و این نشان می‌دهد که باید به دوران دفاع مقدس و مدیریت جهادی آن دوران بازگردیم.
وی، ابراز داشت: اگر دشمن دائما گزینه‌های مختلف را مورد ارزیابی قرار داده و ترس از انتخاب دارد قطعا ۸ سال دفاع مقدس را می‌بیند و اتحاد و انسجام مردم را در آن دوران می‌نگرد.
معاون استاندار آذربایجان‌غربی، ادامه داد: یکی از مهم‌ترین ارزش‌هایی که باید حفظ کنیم وصیت شهدا است که باید در این مسیر اقدامات مناسب تکرار و مسیرهای جدیدی پیموده شود.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1384828
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی