شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1397/04/20 شناسه خبر: 1384897
امام جمعه جیرفت:
دولت باید دل از گرو کشورهای اروپایی خالی کند/رشد اقتصادی کشور با بکارگیری نیروهای متدین و انقلابی
امام جمعه جیرفت گفت: دولت باید دل از گرو کشورهای اروپایی خالی کند و باید سیاست های اقتصاد مقاومتی را دنبال کند و ما نباید به کشورهای دیگر وابسته باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین رضا سعادت فر امام جمعه شهرستان جیرفت در گفتگو با راه آرمان ؛ با اشاره به بیانیه اروپا در خصوص برجام گفت: انقلاب اسلامی ایران انقلابی است که ماهیت آن  با تمام ابر قدرت ها متفاوت می باشد؛ چرا که کشور ما حامی مظلومین است و  در تلاش هستیم که مقابل ظلم بیایستیم.

وی با بیان اینکه دشمن تراز اول ما اسرائیل است و ما میخواهیم که این رژیم از کره خاکی حذف شود، عنوان کرد: وقتی که  ایران اسلامی چنین تصوراتی دارد؛ نمی تواند با جوامع اروپایی رابطه خوبی داشته باشند؛چرا که تبعیت از اسرائیل در جایگاه اول قرار دارد.

امام جمعه شهرستان جیرفت با بیان اینکه مقوله انتظار در فرهنگ ما وجود دارد، ابراز کرد: ما باید برای حکومت عدل جهانی زمینه سازی کنیم و این در حالی است که اروپایی ها فعالیت هایشان با ما منافات دارد؛بر همین اساس ما نمی توانیم به انها اعتماد داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در رابطه با برجام ابراز کرد: رهبری از ابتدا فرمودند که به امریکا خوش بین نیستند و پس از خروج این دولت در رابطه با اروپا نیز عنوان کردند که به این کشورها نیز خوش بین نیستند.

وی با تأکید بر اینکه دولت باید دل از گرو کشورهای اروپایی خالی کند ، ابراز کرد:دولت باید سیاست های اقتصاد مقاومتی را دنبال کند و ما نباید به کشورهای دیگر وابسته باشیم.

امام جمعه شهرستان جیرفت تأکید کرد:اگر دولت در تیم اقتصادی خود تغییر جدی ایجاد کند و  از نیروهای مومن، متدین و انقلابی که دلبسته به غرب نباشند استفاده کند در کشور شاهد رشد اقتصادی خواهیم بود.

حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر با بیان اینکه موانع تحریم ها را در طول هشت سال دفاع مقدس رد کرده ایم، گفت: اگر تیم اقتصادی کنونی دولت با این روند و سیاست های گذشته حرکت کند؛ نمی توانند پیروزی و موفقیت به دست آوردند؛ نگاه دولت باید عوض شود.

وی با تأکید بر اینکه  باید از اعتماد به خارج  از کشور به سمت اتکا به داخل سوق پیدا کنیم، خاطر نشان کرد: دولت شعار عقلانیت می دهد و  عقلانیت این است که اعتماد به غرب، اجانب و اروپایی ها نداشته باشیم؛ قطعا با اعتماد به داخل موفقیت خواهیم داشت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1384897
ارسال نظر
نظرات