شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:08 منتشر شده در مورخ: 1397/04/20 شناسه خبر: 1384959
فرمانده انتظامی میاندوآب خبر داد؛
کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در میاندوآب طی ۳ ماه نخست امسال
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: با تلاش و هوشیاری کارکنان این منطقه انتظامی میاندوآب در سه ماه نخست امسال، محموله های قاچاق در مجموع به ارزش ۱۰ میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سرهنگ حسن شیخ نژاد در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان موفق شدند، در کنترل محورهای مواصلاتی و در عملیات های مختلف محموله های کالای قاچاق را کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی میاندوآب افزود: ارزش ریالی مجموع محموله های کشف شده در سه ماه نخست امسال ۱۰ میلیارد ریال بوده که از قاچاقچیان کشف و ضبط شده که مقایسه آماری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش پنج درصدی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه در این زمینه ۳۷ نفر نیز دستگیر شده اند، گفت: در این رابطه ۳۵ دستگاه خودرو نیز توقیف و مراتب پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارسال شد.

شیخ نژاد با تاکید بر اینکه قاچاق کالا سم مهلکی بر اقتصاد کشور است، اظهار کرد: تلاش برای تحقق منویات مقام معظم رهبری و مبارزه جدی با قاچاق از اولویت‌های مستمر این فرماندهی بوده و هست.

وی گفت: شهروندان هرگونه قاچاق کالا و کالای غیرمجاز را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند و در این راستا نیز مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت‌های این فرماندهی هست.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1384959
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی