شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:20 منتشر شده در مورخ: 1397/04/20 شناسه خبر: 1385019
امام جمعه تبریز در همایش عفاف و حجاب مدیران مهدکودک‌ها؛
یکی از مصادیق تهاجم فرهنگی حاکم کردن بی‌بند و باری است/در یکی از شهرستان‌ها از ورود خانم‌های چادری برای استخدام جلوگیری کرده‌اند
حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم در همایش عفاف و حجاب به تبیین مصادیق تهاجم فرهنگی دشمنان در جامعه پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، حجت‌الاسلام والمسیلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در سومین همایش عفاف و حجاب ویژه مدیران مهدکودک‌های استان اظهار داشت: در ارتباط با عفاف و حجاب معرفی فرهنگ و الگوی اسلامی زن مسلمان که باعث تحکیم بنیان‌های اعتقادی جامعه می‌شود بهترین راهکار تقابلی با فرهنگ مهاجم است چنانکه از منظر دین اسلام و از منظر قرآن حجاب انسان را از شر افراد بد سرشت حفظ می‌کند.

وی ادامه داد: امروز دشمنان نظام یک برنامه وسیعی دارند که این حجاب را از بین ببرند و برنامه‌های تلویزیونی مختلف دارند و روز سفید اعلام می‌کنند که این هجمه دشمن بر علیه حجاب است زیرا اثر حجاب  در جامعه را می‌داند و می‌خواهد با ترویج آزادی‌های بی حد و حصر ایمان و ارزش‌های دینی را دچار تزلزل کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به اینکه یکی از مصادیق تهاجم فرهنگی دشمن حاکم کردن بی بند و باری در جامعه است، تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف دشمنان نیز مدگرایی است به عنوان مثال در تهران برخی خیابان‌ها برای برخی خانم هاست که در آن رفت و آمد کنند تا مد روز را در ایران اسلامی حاکم کنند مدی که توسط ماهواره تبلیغ می‌شود.

وی افزود: باید خیلی مراقب باشیم که در این خصوص نقش مربیان با اهمیت است، متاسفانه در برخی مدارس ابتدایی دیده می‌شود که معلمان به دانش آموزان می‌گویند حجابشان را بردارند که زمینه‌سازی برای بی‌حجابی در جامعه است.

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم با بیان اینکه در یکی از مدارس از استخدام معلمان چادری خودداری کرده‌اند، گفت: در یکی از شهرستان‌ها در گزینش استخدام مدارس ورود چادر را ممنوع اعلام می‌کنند که دیروز گفتم اگر تا پنجشنبه این مساله پیگیری نشود در نماز جمعه این موضوع را اعلام می‌کنم.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: باید کلاس اولی ها را جدی بگیرید و روی اولی ها کار کنید زیرا همیشه اولین‌ها در یاد می‌مانند و اثرگذار هستند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1385019
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی