شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 20:53 منتشر شده در مورخ: 1397/04/20 شناسه خبر: 1385126
وزیر بهداشت:
91 دانشکده علوم پزشکی در کشور وجود دارد/ امروز خشنود کردن مردم کار انقلابی است
وزیر بهداشت گفت: امروز خشنود کردن و راضی کردن مردم کار انقلابی است و باید با تلاش و همت در جهت رفع مشکلات اقدام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از سفیر افلاک سید "حسن قاضی زاده هاشمی" وزیر بهداشت روز چهارشنبه در مراسم افتتاح بیمارستان آیت اله بروجردی(ره) بروجرد گفت: مهمترین انتظار مردم این است که به خواسته ها و مطالبات آنها توجه شود و رسیدگی به مشکلات مردم و تلاش برای رفع آنها مردم را خرسند می کند.

 

وی اضافه کرد: امروز کار انقلابی، خشنود کردن و راضی کردن مردم است و باید تلاش کرد تا با کار مضاعف در جهت رفع مشکلات مردم در همه بخش ها گام های مهمی برداشت.

 

به گفته وی متاسفانه عده ای در داخل با نارکارآمدی پست هایی را اشغال کرده اند و بنا دارند تا با این شرایط وضعیت را نامطلوب جلوه دهند و همین سبب نارضایتی مردم می شود.

 

هاشمی با اشاره به افتتاح بیمارستان افزود: این پروژه باید زودتر افتتاح می شد و به دلیل تاخیر در افتتاح آن عذرخواهی می کنیم اما این بیمارستان دارای نواقصی است که تلاش می شود تا هر چه سریعتر برطرف شود.

 

وی بیان کرد: توقعات باید متناسب با توانمندیها باشد و توقعات باید در سطحی باشد تا بتوان انها را برآورده کرد چرا که عدم اجرای توقعات سب ایجاد شکاف و نارضایتی مردم می شود.

 

به گفته وی قبل از انقلاب اسلامی ایران در کشور پنج دانشکده علوم پزشکی وجود داشت اما در طول این سالها تعداد دانشکده های پزشکی به 91 دانشکده رسیده است.

 

وزیر بهداشت اظهار داشت: باید در بروجرد طبق اولویت پیش رفت و مشخص شود که در چه بخش هایی باید سرمایه گذاری کرد و با توجه به این که شرایط ما سخت تر می شود ضروری است تا توقعات متناسب با شرایط باشد.

 

هاشمی تصریح کرد: عده ای شرور در دنیا پیدا شده اند که هر روز اقداماتی انجام می دهند تا بتوانند از هر راهی ضربه بزنند و البته برخی از مشکلات هم خودمان ایجاد کرده ایم و به هر دلیلی بهانه به دست آنها داده ایم و نیاز است که در این شرایط گفتار و رفتارمان بهتر باشد.

 

به گفته وی بسیاری از هزینه ها از طریق فروش نفت و مالیات تهیه می شود و امروز فروش نفت را با مشکل مواجه کرده اند که این شرایط یک مبارزه است و باید اولویت بندی صورت گیرد تا با مشکل مواجه نشویم.

 

وزیر بهداشت خاطر نشان کرد: پروژه های دولتی بسیار زمان بر هستند و در کنار وظایف دولت خوب است که بخش خصوصی هم وارد شود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1385126
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی