شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:41 منتشر شده در مورخ: 1397/04/20 شناسه خبر: 1385149
تجدید میثاق مسئولان استانی و شهرستانی با شهدای گمنام در لنده+تصاویر
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه جمعی از مسئولان شهرستان لنده با حضور درگلزار شهدای گمنام این شهرستان با اهدای شاخه ای گل با آنان تجدید میثاق کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، محمد کاظم نظری معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه وبویراحمد به همراه فرماندار و بخشداراان مرکزی و موگرمون و جمعی از روسای ادارات با حضور در مرقد مطهر شهدای گمنام شهرستان لنده با اهدای شاخه ای گل با آنان تجدید عهد و میثاق کردند.

 

 

در این مراسم دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس به خصوص این دو شهید گمنام گفت: میزان پیشرفت پروژه ساماندهی گلزار شهدای گمنام شهرستان لنده بیش از 95درصد می باشد که هم اکنون در حال فعالیت می باشد.

 

 

وی تاکیدکرد: شهرستان لنده به دلیل داشتن پوشش گیاهی مناسب در فصل تابستان شاهد آتش سوزی های مداوم می باشد که حمایت مسئولان استانی جهت اطفای این آتش سوزی های لازم و ضروری است.

فرماندار شهرستان لنده از همکاری و تلاش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و مدیریت بحران استانداری برای ارسال بالگرد به این شهرستان قدردانی کرد.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام
http://dana.ir/1385149
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی