شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:53 منتشر شده در مورخ: 1397/04/20 شناسه خبر: 1385160
رئیس شبکه بهداشت و درمان لنده:
نیاز ضروری به ایجاد پایگاه اورژانس جاده ای در بخش موگرمون/8پزشک متخصص در طول هفته به مردم خدمات رسانی می کنند
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده با اشاره به مشکلات حوزه سلامت گفت: مهمترین مطالبه مردم بخش موگرمون و بخش مرکزی در حوزه قیام ایجاد پایگاه های اورژانس جاده ای است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، امراله خانی با اشاره به مشکلات حوزه سلامت در شهرستان لنده گفت: شهرستان لنده در بیشتر شاخص های سلامت از رشد خیلی خوبی برخوردار بوده است ولی دو مشکل اساسی در دو بخش مرکزی و موگرمون در این شهرستان داریم.

وی افزود: نداشتن اورژانس جاده ای در بخش موگرمون باعث شده است تا از ابتدای سال تا کنون بیش از چهار سورتی پروازی توسط اورژانس 115به منطقه کوه سیاه و بارها شاهد اعزام تنها آمبوالانس اورژانس115به این منطقه کوهستانی باشیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: در خصوص اورژانس جاده ای حوزه قیام در بخش مرکزی لنده نیز قبلا مکاتباتی شده بود که به احتمال زیاد تا پایان سال 97شاهد کلنگ زنی و افتتاح این مرکز خواهیم بود.

خانی اظهارکرد: باتوجه به کسب موافقت نامه اولیه ساخت بیمارستان 32تختخوابی شهرستان لنده نیازمند پیگیری ویژه مسئولان استانی و شهرستانی در خصوص اعتباری سه میلیارد و 500میلیون تومانی اولیه جهت ساخت و کلنگ زنی این بیمارستان نیازمند حمایت مسئولان استانی است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده تصریح کرد: هم اکنون بیش ازهشت پزشک متخصص به صورت هفتگی در حال ارائه خدمات رسانی به مردم هستند که شش پزشک عمومی نیز به صورت 24ساعته در حال ویزیت شهروندان هستند.

انتهای پیام

 

http://dana.ir/1385160
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی