شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:49 منتشر شده در مورخ: 1397/04/21 شناسه خبر: 1385230
فرمانده انتظامی مازندران اعلام کرد؛
کشف زمین‌خواری ۱۶ میلیاردی در مازندران
فرمانده انتظامی مازندران از رفع تصرف و آزاد سازی ۲۲ هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی به ارزش ۱۶ میلیارد و ۱۷۵ میلیون ریال طی سه ماهه ابتدای سال جاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا سردار سیدمحمود میرفیضی در گفت‌وگو با بلاغ، به تشریح اقدامات و فعالیت های پلیس مازندران در راستای برخورد و مقابله با پدیده زمین خواری و رفع تصرف اراضی ملی و جنگلی در سطح استان طی سه ماهه ابتدای سال جاری پرداخت.

فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به همکاری و تعامل پلیس با دستگاه قضائی و دستگاه های اجرایی و امنیتی استان در راستای مقابله جدی با پدیده زمین خواری در سطح استان از کشف زمین خواری ها در سطح استان و رفع تصرف و آزاد سازی بیش از 22 هزار متر مربع از اراضی ملی و جنگلی استان خبر داد .

میرفیضی ارزش ریالی کشفیات را 16 میلیارد و 175 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: در این ارتباط 11 متهم به زمین خواری شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی مازندران حفظ بیت المال و اراضی ملی و جنگلی را که به عنوان سرمایه ملی است، وظیفه همگانی دانست و گفت: پلیس با هرگونه تصرف و تجاوز به اراضی ملی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1385230
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی