شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:44 منتشر شده در مورخ: 1397/04/21 شناسه خبر: 1385281
سرپرست اداره محیط زیست تاکستان اعلام کرد:
صدور اخطار برای ۱۷واحد آلاینده محیط زیست در شهرستان تاکستان
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت: ۱۷ واحد صنعتی به دلیل آلایندگی و عدم رعایت ضوابط زیست محیطی اخطار رفع آلایندگی دریافت کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیاوش غیاثوند در گفت‌وگو با  صبح قزوین با بیان اینکه اهمیت و توجه به محیط زیست یک وظیفه همگانی است، اظهار کرد: به‌منظور کاهش آلودگی‌های واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در سه ماهه نخست سال جاری ۱۰۲ بار پایش شده اند. 


وی بیان کرد:. با توجه به عدم رعایت ضوابط و استانداردهای محیط زیستی برای ۱۷ واحد اخطار رفع آلایندگی صادر شد که این اخطارها در راستای پایش‌های مستمر و شبانه روزی صنایع مستقر در این شهرستان صادر شده است. 

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان اذعان کرد: کارشناسان محیط زیست شهرستان تاکستان به طور مستمر از این واحدها بازدید می‌کنند و در صورت مشاهده آلودگی این صنایع، موظف به استانداردسازی و دفع خطر مربوطه می‌شوند. 

غیاثوند اضافه کرد: در راستای نظارت بر فعالیت معادن نیز از ۲۱ معدن بازدید شد و برای یک معدن نیز، اخطار رفع آلایندگی صادر شده است. 

این مسئول عنوان کرد: رعایت اصول زیست محیطی در تولید یکی از مهم‌ترین عامل در جلوگیری از تخریب منابع ملی و محیط زیست بوده و با فرهنگ‌سازی در زمینه حفظ محیط زیست گامی موثر در این زمینه برداشته می‌شود.


انتهای پیام/

http://dana.ir/1385281
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی