شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1397/04/21 شناسه خبر: 1385285
از امروز اعمال شد؛
افزایش ۱۸ درصدی نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در ارومیه
معاون حمل و نقل بارو مسافر شهرداری ارومیه گفت: از ۲۱ تیر سال جاری نرخ کرایه حمل و نقل عمومی در سطح شهر ارومیه ۱۸ درصد افزایش می یابد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا فخرالدین معصوم زاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، با اشاره به میزان افزایش نرخ گرایه وسایل نقلیه عمومی، اظهار داشت: کرایه تاکسی‌های ارومیه، پس از تصویب فرمانداری کرایه تاکسی، اتوبوس و مینی بوس ها حدود ۱۸ درصد افزایش یافته و این افزایش از امروز اعمال می شود.

وی، افزود: دستگاه های پرداخت کرایه اتوبوس ها از امروز کرایه ها را با نرخ جدید محاسبه می کنند و همچنین میزان افزایش کرایه ها از طریق برچسب های چسبانده شده در اتوبوس ها اطلاع رسانی می شوند.

معاون حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه، بیان کرد: دفترچه تعرفه های جدید کرایه مسیرها از امروز در تاکسیرانی شهرداری ارومیه در بین رانندگان تاکسی توزیع می شود.

وی، ادامه داد: در ۱۶ نقطه شهر میزان افزایش و نرخ کرایه ها نصب شده و به اطلاع عموم رسانده شده است و همچنین همشهریان می توانند با مراجعه به سایت تاکسی رانی از افزایش نرخ کرایه ها اطلاع پیدا کنند.

معصوم زاده، اظهار داشت: میزان افزایش کرایه ها در سال یک بار است و تا پایان سال جاری افزایشی نخواهیم داشت.

معاون حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه، با بیان این که افزایش خودسرانه کرایه تاکسی‌ها از سوی برخی رانندگان در معابر ارومیه با گشت‌های نظارتی کنترل می شود، بیان کرد: شهروندان می تواند در صورت مشاهده افزایش خود سرانه کرایه با سامانه پیامکی با شماره ۳۰۰۰۵۹۸۲ و شماره تماس های ۳۲۳۶۹۹۸۹، ۳۲۳۵۹۲۹۵ در ارتباط باشند.

وی، در پایان در خصوص میزان کرایه تاکسی های اینترنتی خاطرنشان کرد: درحال حاضر کرایه تاکسی های اینترنتی افزایش پیدا نکرده ولی کرایه این تاکسی ها نیزازهفته آینده افزایش پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1385285
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی