شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1397/04/21 شناسه خبر: 1385404
خبر قتل دوقلوهای سیستانی صحت ندارد
معاون امنیتی و انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: خبر قتل دوقلوهای سیستانی که از شب گذشته در فضای مجازی منتشر شده و دست به دست می‌چرخد واقعیت ندارد و کذب محض است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصرهامون، روز گذشته خبری در فضای مجازی مبنی بر قتل دو قلوها در سیستان منتشر شد که معاون امنیتی و انتظامی سیستان و بلوچستان با تکذیب این موضوع، گفت: فضای مجازی هیچ وقت خالی از خطر نبوده چون گاهی افراد مریض از این طریق اخبار و مطالب کذب را منتشر می‌کنند و این اخبار به سرعت در جامعه پخش می‌شود.

محمد هادی مرعشی افزود: اخیرا عده ای آدم مریض و سوء استفاده گر جهت نا امن جلوه دادن چهره سیستان و بلوچستان دست به پخش اخبار کذب در فضای مجازی زده بودند که پلیس فتا در اقدامی عاملان پشت صحنه پخش اخباری مانند فروش اعضای بدن را شناسایی و دستگیر کرد.
وی با اشاره به اینکه مجرم در حال حاضر به عمل مجرمانه خود اعتراف کرده‌ است، گفت: قطعا با مسبب پخش کذب خبر قتل دوقلوهای سیستانی در فضای مجازی هم برخورد لازم خواهد شد.
شایان ذکر است در ماه های اخیر شایعات فراوانی در فضای مجازی پخش شده که گاها موجب واکنش مسئولان و دستگیری چندین نفر در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان شده است.
 
انتهای پیام/
 
http://dana.ir/1385404
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی