شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1397/04/22 شناسه خبر: 1385632
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان:
بیش از 800 اثر به دبیرخانه دائمی هنرهای گرافیک رضوی رسید
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: بیش از 800 اثر از 400 هنرمند و گرافیست از سراسر کشور به دبیرخانه دائمی هنرهای گرافیک رضوی رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین مسگرانی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: چهارمین دوره از جشنواره هنرهای گرافیک رضوی با رشد چشمگیر آثار ارسالی نسبت به سه دوره قبل روبرو شد و خراسان رضوی با ارسال بیشترین آثار در صدر استان ها قرار گرفت.

وی به روند داوری آثار اشاره و افزود: این آثار در چند روز آینده توسط اعضای هیئت داوران داوری می شود و به کلیه هنرمندانی که آثارشان به مرحله نهایی راه یافته است گواهی شرکت در جشنواره تعلق می گیرد.
وی بیان کرد: اختتامیه چهارمین جشنواره ملی هنرهای گرافیکی رضوی همزمان با دهه کرامت در زاهدان برگزار می شود و نفرات برگزیده برای حضور در این مراسم با هزینه دبیرخانه جشنواره از سوی استان دعوت می شوند.
این مقام مسئول تصریح کرد: همزمان با اختتامیه این جشنواره، آثار راه یافته به مرحله نمایشگاهی در نگارخانه فردوسی زاهدان به نمایش گذاشته می شود و گزیده آثار منتخب جشنواره در قالب کتاب دوسالانه به چاپ می رسد.
شایان ذکر است این جشنواره برای چهارمین سال متوالی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) همزمان با دهه کرامت در سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
انتهای پیام//
http://dana.ir/1385632
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی