شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 15:25 منتشر شده در مورخ: 1397/04/22 شناسه خبر: 1385653
در مسابقات انتخابی تیم ملی امید؛
ورزشکار سیستانی؛ فرزند مربی بزرگ کشتی کشور را شکست داد
رئیس هیئت کشتی سیستان وبلوچستان گفت: امید آرامی کشتی گیر سیستانی در دور دوم مسابقات انتخاب تیم ملی امیدتوانست با نتیجه 2-5علی نوربخش فرزند ناصرنوربخش مربی بزرگ کشتی کشور را شکست دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شاهسونپور در گفت وگو با عصرهامون ، با اشاره به قهرمانی ورزشکار سیستانی در مسابقات انتخابی تیم ملی امید اظهار کرد: امید آرامی در دور اول در رقابت با محمد حسین وند از استان خوزستان که سال قبل قهرمان آسیا و نفرپنجم جهان بود روبرو شد و با نتیجه 9 بر یک این حریف را مغلوب کرد.

وی گفت: این کشتی گیر سیستانی در دور دوم مسابقات توانست با نتیجه 5بر دو علی نوربخش فرزند ناصرنوربخش مربی بزرگ کشتی کشور را شکست دهد.
رئیس هیئت کشتی استان ادامه داد: درحال حاضر آرامی در نیمه نهایی باید برای رسیدن به فینال مبارزه کند که متاسفانه در این دور با نتیجه 6 بر سه مقابل مهدی محسن نژاد کشتی را واگذار کرد.
وی افزود: آرامی با این باخت از فینال جا ماند و ساعت 14 و سی دقیقه امروز برای کسب مقام سوم این رقابت ها به میدان خواهد رفت.
گفتنی است امید آرامی کشتی گیر جوان سیستان و بلوچستان با توجه به شرایط سنی با گواهی پزشک برای اولین بار در وزن 60 کیلوگرم به میدان رفت.
 خبرنگار: پوریا جهانتیغی
انتهای پیام//
http://dana.ir/1385653
ارسال نظر
نظرات