شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:09 منتشر شده در مورخ: 1397/04/23 شناسه خبر: 1385878
در گفتگوی دانا با عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح شد:
آخرین وضعیت احداث دوباره ساختمان پلاسکو/ ساختمان در مرحله اخذ پروانه ساخت و تهیه نقشه است/ قول بنیاد مسضعفان برای ساخت پلاسکوی جدید در مدت 2سال
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: ساختمان پلاسکوی جدید در 15طبقه روی زمین و 5طبقه زیر زمین طی دوسال توسط بنیاد مستضعفان ساخته می شود.

فرج الله رجبی عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا، با اشاره به نشست سه شنبه (13تیرماه) کمیسیون عمران در خصوص بازسازی ساختمان پلاسکو که با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، شهردار تهران و رئیس بنیاد مستضعفان برگزار شد گفت: قرار شد بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کارساخت پلاسکو جدید را در اصرع وقت آغاز کند.

وی افزود: در حال حاضر ساختمان پلاسکو جدید در مرحله اخذ پروانه ساخت و تهیه نقشه است که بنیاد مستضعفان در مدت 2سال باید طبق نقشه جدید و به روز این سازه را تکمیل کند.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم گفت:پلاسکو جدید با 15 طبقه روی زمین و 5 طبقه زیرزمین ساخته می شود که مجوز اولیه از شورای میراث فرهنگی صادر شده و همه هماهنگی ها از سوی استانداری تهران در حال انجام است.

عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص علت حضوراستاندارقم و شهردار قم در جلسه کمیسیون عمران گفت: مسئولین قم در خصوص مشکلاتی که در حوزه راه و شهرسازی داشتند به مجلس آمده و خواستار سوال از وزیر راه و شهرسازی بودند، بررسی مشکلات استانهای مختلف همیشه در مجلس وجود دارد و امری طبیعی است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1385878
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی