شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 12:30 منتشر شده در مورخ: 1397/04/23 شناسه خبر: 1385893
رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی:
نیروهای کاردان و تکنیسین در دانشگاه‌های سما کشور تقویت می‎شوند
رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی گفت:برای ارتقا سطح کیفی و کمی دانشگاه های سمای کشور نیروهای کاردان و تکنیسین با برگزاری دوره های تخصصی تربیت می شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا علیرضا منظری توکلی در حاشیه گردهمایی رئسا، دبیران شورای نظارت و هماهنگی استانهای دانشگاه آزاد کشور در اردبیل به خبرنگار سبلان‌ما، اظهارداشت: این گردهمایی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با حضور رئسا، دبیران و شورای نظارت ا ستانهای دانشگاه آزاد کشور و با رویکرد بررسی مشکلات مدارس فنی و حرفه ای و آموزشکده های فنی سما در اردبیل انجام شد.

 وی با اشاره به اینکه برخی از آموزشکده‎ها و مدارس فنی سما در سطح کشور از لحاظ زیرساختی و امکانات آموزشی با مشکل مواجه است، افزود: با بررسی ها و همفکری‎های استانهای سراسر کشور زیرساخت ها و امکانات آموزشی در این آموزشگاه ها برطرف خواهد شد.

رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: توسعه مدارس و آموزشکده فنی سما در سطح کشور، همکاری و همفکری های بیشتری را از سوی سازمان‎های مختلف و دانشگاه  آزد اسلامی کشور می‎طلبد.

 وی با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری در بحث ارتقا سطح آموزشکده های فنی و حرفه ای کشور، بیان داشت: تمام تلاش و سعی ما براین است که بتوانیم از لحاظ کمی و کیفی و امکانات آموزشی مطالبات علمی آموزشکده های فنی سما را در سطح کشور حل کنیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1385893
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی