اعلام اسامی آثار راه یافته به دومین جشنواره تلویزیونی مستند
دبیرخانه جشنواره تلویزیونی مستند اسامی آثار راه یافته به دومین دوره جشنواره تلویزیونی مستند را اعلام کرد.
[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش دبیرخانه بعد از پایان مهلت ثبت نام و ارسال اثر، هیات انتخاب جشنواره از میان بیش از 300 اثر رسیده به دبیر خانه 67 مستند را در سه بخش رقابتی کوتاه ، نیمه بلند و بلند انتخاب کرد.
,
شبکه اطلاع رسانی راه دانا,
به گزارش دبیرخانه بعد از پایان مهلت ثبت نام و ارسال اثر، هیات انتخاب جشنواره از میان بیش از 300 اثر رسیده به دبیر خانه 67 مستند را در سه بخش رقابتی کوتاه ، نیمه بلند و بلند انتخاب کرد. ,
در این دوره جشنواره که از شنبه 30 تیرماه 1397 آغاز می شود 37 مستند در بخش کوتاه ، 19 مستند در بخش نیمه بلند و 11 مستند در بخش بلند با هم به رقابت می پردازند.
,
در این دوره جشنواره که از شنبه 30 تیرماه 1397 آغاز می شود 37 مستند در بخش کوتاه ، 19 مستند در بخش نیمه بلند و 11 مستند در بخش بلند با هم به رقابت می پردازند.,
این دوره جشنواره تا چهارشنبه 28 شهریور ماه ادامه داشته و در مهرماه 1397 طی مراسم اختتامیه از برگزیدگان داوری و مردمی تقدیر به عمل می آید.
,
ضبط آیتم کارگردان های این دوره در استودیوی جشنواره به پایان رسیده و بینندگان شبکه مستند می توانند از شنبه 30 تیر ماه ساعت 21 ضمن مشاهده آثار در انتخاب مردمی این جشنواره شرکت کنند.
,
اسامی آثار راه یافته به دومین دوره جشنواره به شرح ذیل می باشد:
,
-
بازگشت : محمد صادق مبینی
-
میکل آنژ افغانستان : محمد صفا
-
نویز سفید : عبدالقادر طه زاده
-
همشهری جنگ : احمد زائری
-
شکوه زاگرس : بهنام رضایی
-
اینجا زندگی : حسین فاطمیان
-
آک آپ آس : محمد علی هاشم زهی
-
رشتال : احمد عبدالرحیمی
-
سفر به طبیعت : عابدین محمدی
-
برفی که بود : عبدالخالق طاهری
-
زبان مادری : محمد طالبی
-
آرزلار آغاجی : مریم صبوری
-
نبرد بیست و نهم : مهرداد حق شناس
-
زمانی برای زندگی : نادر معصومی
-
لبخند سرد محافظ : حسین مظفر خانی هزاوه
-
نشاگرون : سیمین فلاح زاده تهرانی
-
در میان اجتماع خشمگین : رضوان سرمد
-
نیک مارکت : هادی معصوم دوست
-
کالوت : نازنین مصطفوی
-
خانه مهر : محمد رضا دهستانی
-
ارمغان : روح ا... اسدی کیا دهی
-
ده برادر : محسن علیدادی
-
قانون جنگل : مختار نامدار
-
گلپیرا : محمد سجاد نصرتی
-
اسکندر : علی شهابی
-
نفس های سیاه : علی نیکبخت
-
استاج : محمد جواد دهقان
-
درخت مشترک : حسین غلامی
-
پژواک : مسعود دهنوی
-
پول بده بازی کنم : محسن نجفی مهری
-
آن ده ثانیه : عادل انیسی
-
چنشتی ها : احسان عمیدیان
-
گزارش ویژه : رضا سورانی
-
لحظه های تا نخورده : فرهاد درودگر
-
این خانه تو نیست : میثم پور جعفری
-
بومرنگ : پدرام ابویی
-
تولد سرد : کمیل سهیلی
-
سلف سرویس : حمید مهاجرانی
-
الماس و شیشه : داریوش کرمیار
-
راز های کوهستان : اسماعیل کرمی
-
گرون یعنی سوختن : بهمن ابراهیمی
-
دسترنج : عباس رفیعی
-
آسمان مال من است : آزیتا رصافی
-
به رنگ بابا : صمد نجفی
-
دریبل : پدرام بهرامی
-
آزادی 1000 : محسن مرادی
-
به خاطر یک دوچرخه : هادی ضیاءعزیزی
-
سرزمین هانیه : حمیدرضا اسماعیل پور
-
از سنگ تا عرش : محمد حسین جبلی جوان
-
ژیلوان : فاطمه رمضانی
-
زمرد صحرا : مهدی رئیسی
-
برک : هادی ثابت شوکت آبادی
-
رویای روهینگیا : محمد مهدی خالقی
-
تخت زرین : مهدی حیدری
-
پرواز : سید سجاد ابطحی
-
در به دری پیشه ای است بس دشوار : وحید میلانی
-
آخرین فوتو : ابوذر مسائلی
-
خطر انقراض درختان گردو : امیر منیری
-
فراموش شده : محمد مهدی فکریان
-
نعمتی به نام کلزا : زهرا ایران نژاد
-
زمزمه ملکوت : عبدالمجید علیجان نژاد
-
دو گونی بلال : اسماعیل معنوی
-
روج تیغ : علی صدیقیان
-
انوری افین : سعید فوداجی
-
دعوتی : میلاد امینی موحد
-
رهروان فتح به روایت شهید آوینی : مهدی محمودی
-
فدیشه : ابوالفضل تاجیک
,
بازگشت : محمد صادق مبینی,
میکل آنژ افغانستان : محمد صفا,
نویز سفید : عبدالقادر طه زاده ,
همشهری جنگ : احمد زائری,
شکوه زاگرس : بهنام رضایی ,
اینجا زندگی : حسین فاطمیان ,
آک آپ آس : محمد علی هاشم زهی ,
رشتال : احمد عبدالرحیمی ,
سفر به طبیعت : عابدین محمدی,
برفی که بود : عبدالخالق طاهری ,
زبان مادری : محمد طالبی ,
آرزلار آغاجی : مریم صبوری ,
نبرد بیست و نهم : مهرداد حق شناس ,
زمانی برای زندگی : نادر معصومی,
لبخند سرد محافظ : حسین مظفر خانی هزاوه ,
نشاگرون : سیمین فلاح زاده تهرانی,
در میان اجتماع خشمگین : رضوان سرمد ,
نیک مارکت : هادی معصوم دوست ,
کالوت : نازنین مصطفوی,
خانه مهر : محمد رضا دهستانی ,
ارمغان : روح ا... اسدی کیا دهی ,
ده برادر : محسن علیدادی,
قانون جنگل : مختار نامدار ,
گلپیرا : محمد سجاد نصرتی ,
اسکندر : علی شهابی,
نفس های سیاه : علی نیکبخت ,
استاج : محمد جواد دهقان ,
درخت مشترک : حسین غلامی ,
پژواک : مسعود دهنوی ,
پول بده بازی کنم : محسن نجفی مهری ,
آن ده ثانیه : عادل انیسی ,
چنشتی ها : احسان عمیدیان ,
گزارش ویژه : رضا سورانی ,
لحظه های تا نخورده : فرهاد درودگر ,
این خانه تو نیست : میثم پور جعفری ,
بومرنگ : پدرام ابویی,
تولد سرد : کمیل سهیلی,
سلف سرویس : حمید مهاجرانی ,
الماس و شیشه : داریوش کرمیار ,
راز های کوهستان : اسماعیل کرمی ,
گرون یعنی سوختن : بهمن ابراهیمی,
دسترنج : عباس رفیعی ,
آسمان مال من است : آزیتا رصافی ,
به رنگ بابا : صمد نجفی ,
دریبل : پدرام بهرامی,
آزادی 1000 : محسن مرادی,
به خاطر یک دوچرخه : هادی ضیاءعزیزی ,
سرزمین هانیه : حمیدرضا اسماعیل پور,
از سنگ تا عرش : محمد حسین جبلی جوان,
ژیلوان : فاطمه رمضانی ,
زمرد صحرا : مهدی رئیسی ,
برک : هادی ثابت شوکت آبادی ,
رویای روهینگیا : محمد مهدی خالقی ,
تخت زرین : مهدی حیدری ,
پرواز : سید سجاد ابطحی ,
در به دری پیشه ای است بس دشوار : وحید میلانی,
آخرین فوتو : ابوذر مسائلی ,
خطر انقراض درختان گردو : امیر منیری,
فراموش شده : محمد مهدی فکریان ,
نعمتی به نام کلزا : زهرا ایران نژاد,
زمزمه ملکوت : عبدالمجید علیجان نژاد,
دو گونی بلال : اسماعیل معنوی ,
روج تیغ : علی صدیقیان ,
انوری افین : سعید فوداجی ,
دعوتی : میلاد امینی موحد,
رهروان فتح به روایت شهید آوینی : مهدی محمودی ,
فدیشه : ابوالفضل تاجیک]
به اشتراک گذاری این مطلب!
ارسال دیدگاه